Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes bele kezdeni...

Mibe érdemes bele kezdeni vagy hova jelentkezni? Kit mit dolgozik és szereti e?

Figyelt kérdés

Van munkám de lassacskán szeretnék váltani. Olyan elképzelésem van ahol nem kéne egész nap állni, lehet barátkozni mert sokan vannak, és érettségi elég, fizu is elmegy, nem olyan rossz, meeg 7tol 8tol vagy akár korábban kezdődik és max csak 4ig 5ig.... Ezek csak elképzelések hogy mi ami előny lenne.

Létezik ilyen hely? :D

Milyen körökben dolgoztok és szeretitek? Vannak kost lehetőségek?



2020. aug. 23. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Egy érettségivel ezek kicsit túlzó elvárások...

Mi a helyzet a nyelvekkel?

2020. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Letezik, ilyen helyen dolgozom, eretsegi nelkul.

De az en melomat 10-bol 11-en szidjak itt a gyakorin.

2020. aug. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
#2 biztos itt vagy moderator
2020. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyenruham van...
2020. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem írtad, milyen munka az? :)

Sok minden érdekel.

Nem olyan nagy túlzás csak érettségivel mert hallottam már hogy van aki csak annyija van és jó helyeken, meg olyanokat is akiknek sokkal jobban megy az élet mint nekem de nem tudom miből szórakoznak annyit xd


Igazából ahol vagyok épp az se rossz, fizu is több mint 120 és csak az alá nem akarok menni. Jó persze kevés ez de mint írta már vki is csak érettségi kevés sok fizuhoz. Csak annyi baj van hogy én egész nap talpon vagyok és mire megyek haza már nem bírok mozogni annyira fáj a lábam pedig fiatal vagyok. Nem akarom hogy majd tönkre tegye meg visszeres legyen...kereskedelem meg vendéglátás így kilove

2020. aug. 23. 12:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerzodeses katona, nem MO, de hasonlo orszag.

220 ezres kezdo fizu. Alberletpenz vagy koli, szerencsesebb esetben szolgalati lakas. Meg a legenysegnek is.

8-16 munkaido, vagy 24/72. Ebben eleg sokat logatod a labad vagy tv-t nezel.

Korai nyugdij, nekem konkretan 48 evesen lenne jogom fullba visszavonulni.

2020. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ahha, hát na ez sajna távol áll tőlem :)

1x majdnem mentem határ vadásznak de félnék egyedül kint lenni a haratban úgyhogy hamar vissza mondtam.

Ha más országban vagy és úgy kapsz 220 az nem is olyan sok... Annál nem többet kéne amúgy kapnod? És lemaradt hogy lányos munkák érdekelnek jobban, te gondolom fiú vagy :D Ha lány akkor meg jóval bátrabb mint én :D

2020. aug. 23. 13:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Kezdo fizut irtam.

A kulfold nem csak a gazdag országokat jelenti.

100 ezer a minimálbér és 50 ezret fizetek egy 2 szobas lakasert megyeszekhelyen, ugy már tobbnek tűnik nem?

Plusz sok lany van itt es fényévekkel jobb dolguk van mintha a vendéglátásban dolgoznanak.

2020. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Magyar Honvédség
2020. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és én is szidom. Előző voltam. :D
2020. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!