Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jószívű vagy gonosz embernek...

Jószívű vagy gonosz embernek tartjátok Bill Gates-t és Mark Zuckerberget?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 09:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Gonostak,mert nem utalnak nekem egy kis pénzt.
2020. szept. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Egyértelmű, hogy Kapuk bácsika gonosz, hisz nehogy azt higgye az átlag ember, hogy az oltásai mind jók a szervezetre nézve.

Így is túlnépesedés van, valamivel ki kell irtani a népességet.

2020. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Gates rengeteget jótékonykodik, persze azokon segít, akiken tényleg kell, és ez nem tetszik az átlagbéres Józsinak, aki sír, hogy "mér vannak ijen gazdagok" meg "miért nem nekem ad", de ha ő lenne Bill papa helyében, ennyit se adna.

Zuckerbergről nem tudom, mennyit jótékonykodik, valamennyit biztos, de minden beszámoló szerint rendes, normális srác maradt, nincs elszállva magától.

2020. szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Gates abszolút normális, Zuckerberg nem szimpatikus, de ahhoz képest, hogy a világ leggazdagabb emberei, egyik sem kifejezetten bunkó, vagy hivalkodó. Lölökénél ezerszer jobbak, pedig utóbbi ráadásul csak egy stróman.
2020. szept. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Sunshinedoll ***** válasza:
17%
Visszataszító, áljótékony majom mindkettő.
2020. szept. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10%
Zuckerberg találta ki a facebookot ami nagyon ördögi gonosz tett volt.
2020. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Gates szimpatikus, jótékonykodik és vállalkozásokat, startupokat támogat amiknek értelme is van hosszútávon.


Zuckerberget nem ismerem ilyen behatóan, mindenesetre a face körüli botrányok nem szimpik, és ijesztő feje van... :D

2020. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a jószívű szót használnám, mert szerintem egy jószívű ember nem jut el ilyen szintre mint ők. Ahol ők vannak ott bizony át kell gázolni másokon. Nem véletlenül mondják hogy a nagy vezetőkben pszichopata vonások vannak. Mark Zuckerbergben legalábbis. Bill Gates valóban sokat jótékonykodik úgyhogy nem venném őket egy kalap alá. Az hogy valaki gonosz azt innen nem tudjuk megítélni, mert nem ismerjük őket.
2020. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Bill Gates-ről jó véleménnyel vagyok, Zuckerbergről nem és nem is venném őket egy kalap alá.
2020. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%

Melyikük ember???

Ezek vágnivaló állatok;)

2020. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!