Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az álhírterjesztőket hogyhogy...

Az álhírterjesztőket hogyhogy nem hurcolják meg?

Figyelt kérdés

2020-ban rekordmagas az álhír forgalom, lásd geroge floyd esete, a piroson áthajtó bringás nő esete pl...


volt egy 4 másodperces videó arról ahogy egy fehér rendőr kirángat egy fekete nőt a kocsijából és meghamisították mellé a párbeszédet. Erre az emberek szétszedték őket az interneten sé a rendőröket állították be szadista őrülteknek.

Aztán előkerült az eredeti felvétel amin nagyon jól látszik és hallatszik, hogy a nő ellenáll, nem adja át az iratait, többszöri kérésre felszólításra sem.


A lényeg sosincs levideózva. Mintha direkt várnák meg, hogy csak a vége legyen lencse végre kapva.



piroson áthajtó nő esete: a videón természetesen csak az látszik, hogy a nő visít mint az őrült a rendőrök meg lefogják. Az arra járók meg szőrnyülködnek, hogy milyen brutálisak a rendőrök.

Aztán ott is kiderült, hogy még a rendőrök voltak a szolidak. Mert ha a nőnél kés lett volna akkor már halottak lettek volna (a rendőrök, ilyen szolid eljárással)



Most komolyan kérdezem. Az ilyeneket eltűri bárki is? Az ilyen kamuvideókat amik a rendőrség ellen hergelik az embereket?


2020. szept. 6. 17:34
 1/6 A kérdező kommentje:

Rendőr vagyok, azon belül járőr. van a szolgálati autóban fedélzeti kamera ami folyamatosan rögzít. A munkámat végzem, de már szó szerint rettegek.

Ha valaki megtámad engem akkor a protokoll szerint KELL eljárnom, különben kapok a fejemre, mert veszélyeztettem a civileket, mert nem állítottam emg a veszélyes embert. Ha valaki megtámad engem, például megrúg, akkor ott azon nyomban felkenem a kocsira, rabosítom és beültetem a gépjárműre, hogy elszállítsam előállításra.

Hivatalos személy elleni erőszakot követett el, bűnözővé vált.

Ha egy ilyenből ilyen kamu videó lesz, akkor nekem végem.

Aki megrúg egy rendőrt az meg is tudja késelni.

2020. szept. 6. 17:38
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Igazad van!

Én is csodálkozom, hogy tűri ez az ország, hogy pl. politikai pártok, vagy azok tagjai valótlanságokat állítanak, megtévesztve ezzel sok embert, viszont maguknak olcsón szerezhetnek híveket.

2020. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem kötelességem közbeavatkozni, kötelességem helyesen lejárni. kötelességem elővigyázatosnak lenni. Letettem az esküt. ...Magyarország törvényeit betartom és betartatom!

Ha én betartatom a törvényt, akkor az internet népe szétszed engem, mert mindenkinekinek van mindenféle kib*szott joga.

Mert a hülye p*csának joga van nem megállni a közúti ellenőrzésen, mert a barom állatnak joga van nem odaadni az iratait, mert "ő szabad ember".

A hülye p*csa átmehet a piroson bringával, mert ő szabad ember, őt nem korlátozhatja senki. HÁÁÁT de!!

Ha engem rúgott volna meg, az én ekzem között ellenkezne még elő is vettem volna a pa-t. Muszáj. ez az előírás. meg kell bizonyosodni róla, hogy nincs-e nála fegyver. legyen az kés, pisztoly, csavarhúzó, akármi.

2020. szept. 6. 17:44
 4/6 A kérdező kommentje:
2: politikáról nem is beszélve :(
2020. szept. 6. 17:44
 5/6 A kérdező kommentje:

komolyan baz+ nem hiszem el! rendszerváltás előtt ha a rendőr igazoltatott akkor még le is lőtt, ha megpróbáltál elmenekülni.


Olyan jó ez a hozzáállás. Nekem jogom van minden szabályt megszegni, de más nehogy megszegje, mert akkor "felborul a rendszer"

2020. szept. 6. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Valami téged nagyon feltüzelt ma. Megírnád, vagy nem akarod, nehogy beazonosítsanak?
2020. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!