Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A koronavírus csak kitaláció?

A koronavírus csak kitaláció?

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 14:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Ja, ezért vagyunk az egyetemen maszkban, mert az itt dolgozó professzorokat is megvezették. (szarkazmus)
2020. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
annyira fáj az emberek ostobasága... hihetetlen, hogy egy egyszerű kérdésből is meg lehet állapítani, hogy mennyire is hülye, aki feltette :)
2020. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2020. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
dunning-kruger pozitív a kérdező?
2020. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván a világ összes tudósa, orvosa, biológusa sőt országok, amelyek egymás ősellenségei mind kitalálták és összejátszanak. A mikroszkóp alatt a szemük káprázik vagy a mátrix vetít oda valamit, amiről azt hiszik vírus. Irónia off.
2020. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 vantel ***** válasza:
75%
Inkább a körítésben van egy kis csúsztatás!
2020. szept. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Milyen koronavirus? :)
2020. szept. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

Nem értek sokat ehhez, de én olvastam olyat is, hogy amikor a cigarettát behozták, egészségesnek címkézve adták el. Ez mostani szemmel ŐRÜLET. Ha ezt így meg tudják csinálni, szerintem bármit ki tudnak találni és beadni. Úgyhogy nekem nem bizonyíték az, hogy melyik orvos mit mond.


Az én álláspontom az, hogy létezik, de nem veszélyes, csak azokra, akik egyébként is öregek, a fiatalokon meg átmegy. Viszont a következő hullámra gyanakszom, hogy valódibb és erősebb lesz, mert kétszer nem hiszem, hogy megismétlik ugyanazt - egy ártalmatlan vírussal nem fognak újra ijesztgetni.


"annyira fáj az emberek ostobasága... hihetetlen, hogy egy egyszerű kérdésből is meg lehet állapítani, hogy mennyire is hülye, aki feltette"

Ez azért kemény. Sima semleges kérdés, és kap egy oltást hogy mekkora OSTOBA a kérdező. Ez a komment óriási öniróniával bír.


"Ja, ezért vagyunk az egyetemen maszkban, mert az itt dolgozó professzorokat is megvezették."

Attól hogy tömegesen csinálnak X végzettséggel rendelkező emberek valamit, nem bizonyíték arra, hogy valódi dologról van szó. Sokan gondolkodnak úgy, hogy amit látnak a külvilágban, azt igaznak fogadják el automatikusan. Pedig simán lehet, hogy a fél világ megvan vezetve, nem látok benne semmi kivetnivalót.

2020. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
Fertőződj meg és megtudod. Mi többiek, mondhatunk, amit akarunk, ugye.
2020. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem kitaláció
2020. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!