Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha én szupergazdag vagyok és...

Ha én szupergazdag vagyok és egyszer élek miért ne tehetném meg ezeket amíg van hatalmam?

Figyelt kérdés

Miert ne pusztithatnam el az emberiseg 90 szazalekat?

Miert ne adhatnam draga penzert az ivovizet, a tiszta levegot? Ha mar nem elvezem a penzem akkor elvezem a hatalmam! Elvezem ahogy barmit megtehetek befolyassal!

Elvezem ahogy elveszem a szabadsagod! Elvezem ahogy meg ebben az eletben megtehetem a maximumot amit ember ellen megtehetek mert nekem is mennem kell es onzosegbol nem hagyok itt semmit nektek!

Magammal viszek mindenkit!


2020. szept. 18. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg beszeded szepen a gyogyszereidet, de nem iszol rajuk, es akkor nem irsz ki ilyen kerdeseket.
2020. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy gazdag vagy, az nem jelenti, hogy te vagy a fõatyaúristen!
2020. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az emberek hamar hurkot kötnének a nyakadra.
2020. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert a gazdagok nagyon fosnak attól, hogy egyszer a 99% igazságérzetét egységesen bassza fel a bolygó vagyonelosztása, ezért aztán minden más témával hergelik az embereket, hogy elterelődjön a figyelem erről. Ha te szupergazdagként elkezdenéd provokálni az emberiséget ilyen inhumánus dolgokkal, arra hivatkozva, hogy megteheted, valószínűleg őrizetbe vétel után felkötnéd magad egy folyamatosan megfigyelt, 2 méter magas cellában, ahogy Epstein tette.
2020. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Gyuri bácsi! Örülök, hogy nem tetszett elfelejteni a magyar nyelvet és vette a fáradtságot s ide írt. Remélem, hogy a következő életében, ha akkor is ilyen sok pénze lesz, nem ilyen baromságokra költi, mint a jelenlegi életében, ez az élet a statisztka szerint már nem fog sokáig tartani.

nem szívélyes üdvözlettel

2020. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És még te pusztítasz addig mindenki más karba tett kézzel várja hogy rá kerül a sor ?
2020. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Erted a kerdesemet?

Ha van penz de mar nem boldogit! Akkor majd boldogit a jatek amit megvehetek penzert.

Ha benne van a penzem egy haboruban, miert ne neznem vegig meg ebben az eletben?

A gazdagok akik milliardokat fektetnek ezekbe bele szerinted nem akarjak latni az eredmenyt?

2020. szept. 18. 20:15
 8/11 Pamacs19971 válasza:
Adj már pénzt csóró vagyok
2020. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ki van, álmodozol, öcsi? Na, menj vissza tanulni!
2020. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bill, te vagy az?
2020. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!