Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg szeretném változtatni a...

Meg szeretném változtatni a nevem, de sokaknak ez nem tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már kicsi korom óta nagyon nehezen tudok azonosulni a keresztnevemmel, szégyellek bemutatkozni, és egyszerűen csak utálom és mióta az eszemet tudom le akarom cserélni egy olyan névre amit szívesen a magaménak tudok és ami önbizalmat ad. Azt hiszem a sok éves gondolkodás után mostanra döntöttem el ezt véglegesen. Van egy párkapcsolatom, 1 éve együtt vagyunk, és a barátomnak nem tetszik a választott nevem, viszont a régi nevem meg még annyira se tetszik neki. Családom is ellenzi a névváltoztatást, illetve a legjobb barátom is. (csak a számomra fontos embereknek mondtam el). Szerintetek érdemes mégis megváltoztassam, ha ettől garantáltan boldog leszek, viszont megromolhat a kapcsolatom a családommal és esetleg a barátom is szakíthat velem (remélem nem).

Privát üzenetben leírom a mostani és a választott nevemet.



2020. szept. 21. 03:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves posztoló, megírod nekem priviben a neveket? Köszönöm :)
2020. szept. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik, vagy a régi, vagy a mostani, legyen a második keresztneved; így a kecske is jól lakik, káposzta is megmara.d
2020. szept. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Ha a családod meg a párod szeret, örülniük kellene ha boldog vagy. Nem is értem... Ha téged ez boldogabbá tesz, akkor csináld, ne akarj mások hülyeségének megfelelni.
2020. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!