Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Velem van tényleg a baj, hogy...

Velem van tényleg a baj, hogy meg merem szabni a határain másokkal szemben és nem toleralom a ketszinuseg et?

Figyelt kérdés
Ezt annyira rossz néven veszik az emberek, hogy ez félelmetes. Már nem hagyom mint anno, hogy kihasznaljanak, hülyének nézzenek és ki állok magamért. Azt vettem észre azóta elég sokan le morzsolodtak. Nem mintha érdekelne így legalább tudom ki az aki tényleg 'szeret'. Másnál is volt hasonló helyzet? N31
2020. szept. 21. 16:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Át javított a telefonom, elnézést.
2020. szept. 21. 16:08
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne bánkódj csak a negatív emberektől szabadulsz meg. A másságot mindig is kicsúfolták, árverték és kihasználták. Már az 1800-as évek végén Tóth Árpád:Elégia egy rekettyésbokorhoz verse is az emberi kapzsiságot, gonoszságot emeli ki, és Vörösmarty is írt arról, hogy annyira messzire ment az emberiség, hogy Isten szörnyülködik rajta, így jött a Jelenések könyve, Noé, és Bábel tornya! 18/F
2020. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, miben szabsz határt magad körül (a családtagoktól, rokonoktól, kollégáktól, utca emberétől...).

Mert ugye: "Amit szabad Jupiternek, nem szabad a kis ökörnek". Nálam így van.

2020. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én komolyan mondom, szívesen tanulnám tőled ezt a fajta hozzáállást, mert én is nagyon nem bírom, hogy kihasználnak, átgázolnak rajtam.

Én díjazom, hogy ezt sikerült kialakítanod, ügyes vagy:).

Privátban beszélgethetnénk erről?

2020. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!