Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Legszivesebben elsullyednek...

Legszivesebben elsullyednek szegyenemben, nagyon ciki ez?

Figyelt kérdés

Ket hete koltoztem be egy alberletbe ahol egy srac a lakotarsam (lany vagyok). A srac altalaban delutan, este dolgozik igy reggelente szinte sosem talalkozunk mert mindig alszik, en viszont deleottre jarok egyetemre. Szoval a reggelem mindig nyugiban, egyedul telik.


Tegnap este kicsit sokat ettem es hasfajosan, puffadt hassal ebredtem, kimentem a konyhaba csinalni egy kavet meg reggelit, gondoltam kicsit hat hogy is mondjam, konnyitek a hasamon egy-ket pukival es miutan ez megtortent megfordulok es latom hogy a lakotarsam jon ki a szobajabol, ami pont a konyhaval tok szembe van. Jott ki vizert a konyhaba.


El akartam sullyedi szegyenemben, mert hat hallotta, latta, erezte, most biztos azt gondolja rolam hogy milyen guaztustalan, illemtudatlan lany vagyok.


21



2020. szept. 24. 12:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
mi ciki ebben? természetes dolog
2020. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
cikinek ciki, mivel nem vagytok olyan viszonyban gondolom, dehát ez van, gondolom ő is szokott fingani
2020. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
99%

Ez van!:D

Ha zavar, hogy mit fog gondolni bárki is, akkor mivel nem egyedül élsz, akkor ereszd el a pingvineket totyogni, amikor meggyőződtél róla, hogy nem halhatja, szagolhatja más is.

(Gondolom suliban/munkahelyen is ezt teszed!)

2020. szept. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
76%
:) azt gondolja, hogy végre egy nő aki felvállalja. Nem gondol semmi rosszat, ne aggódj ezen.
2020. szept. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
98%
Nem öröm, de lépj túl rajta, visszaszívni már nem lehet!:)
2020. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
szerintem biztos halott már hasonlót ha albérletben él, és nyilván ő is fingott már életében. nyugodj meg, három nap múlva már nem is fogsz emlékezni te sem erre...
2020. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
98%

Ha együtt laksz valakivel, előbb-utóbb történik ilyesmi egymás előtt.


És ez a mondat majd akkor is jusson eszedbe, amikor majdani szerelmeddel költözöl össze! ;-)

2020. szept. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
Ez annyira jelentéktelen dolog, hogy azóta már rég elfelejtette, csak te kattogsz rajta :) Egyébként ő is szokott fingani, mint ahogy mindenki, ettől még nem leszel gusztustalan. Tanuld meg elengedni az ilyen apró szarságokat, tanulj meg röhögni magadon, különben siralmas életed lesz.
2020. szept. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
73%
Mi srácok szeretjük azt hinni, hogy a lányoknak nincs is anyagcsere-végtermékük, de valójában tudjuk, hogy ez nem így van, hidd el :D Néha sajnos szembesülünk vele...
2020. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Most o jon egyel... ha legkozelebb ranyitsz a konyhaba alsogatyaba herevakargatas kozbe, ra se rants!

:D

2020. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!