Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik nem a párjukkal vesztetté...

Akik nem a párjukkal vesztették el a szüzességüket, hanem mondjuk egy buliban - Megbántátok hogy így alakult?

Figyelt kérdés

2020. szept. 26. 10:46
A kérdező szavazást indított:
Igen, megbántam, jobb lett volna, ha a szerelmemmel történik
Nem volt nagy jelentősége, hogy mikor történt
Egyáltalan nem bántam meg
18 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem buliban történt idegennel, de ettől függetlenül beletartozik a "nem

párral, kapcsolatban" kategóriába. 17 éves koromban történt egyik jóbarátommal (ő 18 volt). Mindketten úgy voltunk vele, hogy már kipróbálnánk, és nem nagyon éreztük, hogy el kéne folytsuk a vágyainkat csak azért, mert nem voltunk szerelmesek. Kb fél éven keresztül még össze-összejártunk, utólag nézve a szexuális életem szempontjából a lehető legjobb döntés volt, hogy ez megtörtént velem, mert utána, mikor komoly kapcsolatom lett 21 évesen, akkor már volt egy alapom a saját preferenciáimat illetőleg, ami sokkal színesebbé és gördülékenyebbé tette a kapcsolatomat a párommal.

2020. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, johetnek még!
2020. szept. 26. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Habár én a párommal vesztettem el, megbántam. Nem azt, hogy vele, hanem hogy nem álltam ki azért amit én szerettem volna. Annyira meg akartam felelni, hogy neki jó legyen, hogy egyeltalán nem követeltem meg a figyelmet, hogy nekem is jó legyen így szokáig úgy gondoltam így van rendjén :)
2020. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy kellemes emlék amradt.
2020. szept. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Örülök, hogy mire őt megtalaltam, már voltam több emberrel is. Így nem hajt a kíváncsiság, meg jobban is tudom értekelni a teljesítményét. Ha nem lettem volna mással előtte, nem tudnám milyen a rossz szex, így azt sem, hogy ő mennyire sokkal jobb.

Ő is volt előttem sok más csajjal, nincs ebből probléma.

2020. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Én prostival vesztettem el 19 évesen, előtte aktívan próbálkoztam lányoknál de egyiknek sem jöttem be, így hát meghackeltem a dolgot. Velem nem fog senki szívózni! Persze a lányok többsége már általánosban nem szűz, csak mondom!
2020. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
Az első tökéletesen leírta mi a ribizliség. A fiúk többsége csak egy szerető partnert szeretne maga mellé nem egy rojtosra dugott.
2020. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7%
* lányt
2020. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!