Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Messengeren az ismerőseim...

Messengeren az ismerőseim hétköznap miért érnek jobban rá visszaírni nekem, mint hétvégén és ünnepnapokon?

Figyelt kérdés
Ez jön le legalábbis abból, hogy hétvégén sokszor alig ír valaki vissza. Pedig hétvégén több a szabadidő nem?
2020. szept. 26. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén inkább a családdal, kikapcsolódással foglalkozik az ember. Szerintem ezért.
2020. szept. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
1-nek teljesen igazat adok.
2020. szept. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Nem mindenki irodai dolgozó 8tol 4ig.

Van akinek a hétvége is olyan melós mint a hétköznap.

Van akinek még melósabb.

2020. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hetvegen jobb programjuk van mint a net meg telefon
2020. szept. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Magamból kiindulva, hétköznap meló közben gépnél vagyok, megy a háttérben a face, néha ránézek, visszaírkálol embereknek. Hétvégén egész nap párommal vagyok, sokkal kevesebbet netezek
2020. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Hétköznap lopják a napot a munkahelyen, este meg csak úgy elvannak, hétvégén meg több programjuk, elfoglaltságuk van. Teljesen logikus
2020. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégente összejön a család, közös programokat szervezünk, vagy épp barátokkal, szóval kikapcsolódással telik és szinte el is felejtjük, hogy van telefon a világon.
2020. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert nem mindenki van fenn 0-24 rajta. Hétvégente általában én is csak megnézem reggel meg este, hogy írt-e valaki és ennyi.
2020. szept. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!