Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömet nem reg tartoztattak le es nem sokara börtönbe fog menni mindenki elfordult tőle de en megértem a tettét szóval az apja egy alkoholista köcsög aki őt verte taposta alázta sértegette minden ilyesmi a gyerek viszont gyúrt járt boxra és egy olyan suliba jart ahol rengeteg a cigány az o biztatasukra ellen fordult az apjanak kapot toluk egy szöges lécet es egy nap hazajott az apa kezdte uganyugy az agresszivoskodast de a gyerek be vadult eloszor kiutotte majd a leccel vagy 10 percig utotte a csávó belehalt a srác 16 éves
2020. szept. 26. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt értem, hogy meg akarta védeni magát, de halálra verni egy embert egy szöges léccel azért nem olyan tett, aminek a tudatában szeretnék továbbra is baráti (vagy bármilyen) kapcsolatot ápolni az illetővel.
2020. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én értem,de azért halálra verni egy embert... Én elhiszem,hogy milyen ember lehetett,de azért na...
2020. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
előbb-utóbb mellé kerülsz
2020. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én valamilyen szinten meg is értem. Mármint aki éveken keresztül terrorban él, annak nagyon felfordul az elméje és olyan dolgokat tesz, amiket nem érthetünk meg. De persze az is lehet, hogy csak simán egy szociopata lett belőle és élvezte is, amit tett, nem csak az irányíthatatlan düh miatt csinálta. Ha az első az igaz, akkor valóban kell valaki, aki támogassa, de azért vigyázz vele. Ahhoz, hogy pontosan meg lehessen mondani mit kellene kezdeni vele ismernünk kéne őt és minden pontos körülményt.
2020. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Elképesztő, hogy 12 sor hosszú volt egy mondatod, mivel nem ismered a mondatvégi írásjeleket.
2020. szept. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cigányok, így olyan a fogalmazás is.
2020. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!