Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek vannak itt olyanok...

Szerintetek vannak itt olyanok, akik direkt keresik, hogy mit lehet éppen jelenteni, melyik kérdést, vagy választ?

Figyelt kérdés
Csak érdekel.Esetleg még örömmel is tölti őket, ha jelentik a kérdést?Kötekedés, provokáció szándéka nélkül kérdezem.

2020. szept. 29. 12:14
A kérdező szavazást indított:
Sokan
Valamennyien
Kevesen
Inkább nem
Nincs itt ilyen
Egyéb, ha igen, mi?
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Én minden lehetőséget megragadok az árulkodásra, jelentgetésre. Nemcsak ezen az oldalon, hanem a munkahelyemen is.
2020. szept. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Vicces, hogy "sokan" alá betetted a "valamennyien"-t, mintha kevesebbet jelentene nála. Önmagában ez a szó a mindenki szinonimája.


---

Ez a válasz örömmel töltötte el a #2-es válaszadót.

2020. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, kétértelmű.Inkább néhányan-t kellett volna írnom.Arra gondoltam.
2020. szept. 29. 12:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Javítom, néhányan a valamennyien helyett.
2020. szept. 29. 13:00
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Kérdést nem jelentek sose, inkább vissza kérdezek, h mire gondolt a költő. Jó kivétel az, amikor a kérdés rossz kategóriában van - de ott se mindig ( pl itt elfér a telefonos kérdés, de az hogy kinek milyen baja van a kapcsolatával az nem)
2020. szept. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Én pl az öngyilkossággal kapcsolatban tanácsot kérő kérdéseket szoktam jelenteni.
2020. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sokan direkt keresnék ezeket. Van pár kérdező, aki kiírja naponta többször ugyanazt a rinyáját, őket szoktam is jelenteni. Nem keresem őket, örülnék ha nem látnám, de nehéz elkerülni, ha telespammelik a kategóriákat, ráadásul nem is tanácsot várnak hanem önigazolást. Nagy részük úgyis csak trollkodik.
2020. szept. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindegyiket felnyomom, amit én írtam ki, azt is!
2020. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!