Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szinte...

Miért van az, hogy szinte csak a magas lányok népszerűek, szépek és eladhatóak?

Figyelt kérdés

Bármelyik influencer vagy youtuber lány oldalát nézem kb mindegyik 165cm vagy magasabb és rohadt jól néznek ki, jól áll rajtuk a ruha és jobban is tudnak érvényesülni. Végül is így érthető az összefüggés, de szerintetek ciki lenne, ha mondjuk egy 145-155 cm-es csaj pózolna ilyen jó ruhákban vagy ő lenne az előadók videoklipjeiben?

És szerintetek lehet ezt valahogy kompenzálni? Tudtok olyanokról, akik alacsonyak, de így néznek ki?

[link]

[link]

[link]

[link]



2020. okt. 2. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a 165cm is alacsony. Amúgy meg szerintem ez azért van, mert az átlag kB ilyen magas, és ezért több ilyen influencer van. Amúgy a magasság nem olyan, hogy ha átlag fölött vagy akkor többet, ha az alatt, akkor meg kevesebbet érsz. Nyílván egy alacsony embernek más áll jól, mint egy magasnak. De az, hogy valaki alacsony, nem jelenti, hogy csúnya, meg ilyenek, legalábbis szerintem.
2020. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Már megint a magasság... Igen, lehet egy alacsony lány is szép, csinos, sőt vannak akiknek épp az alacsony lányok jönnek be.

Rákattintottam az elsőre, ha neked ezek az etalonok, akkor csak sajnálni tudlak.

2020. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Ők is 155 cm körül vannak mégis híresek és jól néznek ki.

Ariana Grande

Natalie Portman

Kim Kardashian

Salma Hayek

Anna Kendrick

Shakira

2020. okt. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon remélem, hogy nem akarsz egy bérelhető hirdetőtábla “influenszerke” lenni.

Szánalmasnak tartom, hogy egyesek ebből élnek és nyerészkednek, fotózgatják a PR-csomagjaikat, mindenről azt állítják némi zsetonért cserébe, hogy a “legújabb kedvencük” míg más éhbérért dolgozik FÉLHOLTAN.

Régebben még valamit le is kellett tenni ahhoz az asztalra, hogy híres legyen: sportolt, énekelt, komoly színészként dolgozott, nem ilyen kis képzetlen, wannabe ripacsként, mint a mai üdvöskék.

Ami a magasságot illeti, nem igaz, hogy csak közepes, vagy magas lányok lennének közöttük.

Rosanna Pansino 147 centi, mégis gyönyörű szerintem, és ha bárki sorolna róla különböző tulajdonságokat, szerintem az utolsó lenne az a jelző, hogy alacsony.

2020. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Csenge Forstner pedig mióta magas?

Tudtommal max. 161-162 lehet, de könnyen meglehet, hogy 160 alatt van.

2020. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De én a nagyon alacsonyakról beszéltem. Nem akarok semmit szponzorálni, csak szar, hogy nem ilyen vagyok, meg úgy néznék ki közöttük, mint valami kerti törpe és esélyem se lenne így befutni vagy olyan pasiknak bejönni, mint ők
2020. okt. 2. 16:52
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nőként nem gáz ha alcsony vagy, esetleg hordj magassarkú cipőket. És azért áll rajtuk jól a ruha, mert nem fognak olyan képet kitenni magukról, amin nem szépen áll rajtuk a ruha, ezeket nem töltik fel. Keresd meg te is azokat a ruhákat, amik rajtad jól néznek ki és ezeket hord. Hidd el nekik se áll jól minden, csak azt nem mutatják meg másnak. (1-es voltam)
2020. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Néhányan sokkal alacsonyabbak, mint hinnéd. Chloe f. Woods mellett álltam egy rendezvényen egyszer és nagyon pici volt, 150 cm körül talán. De vannak még hasonlóan alacsonyak, 200e követő felett. Képeken mindenki magasnak tűnik, akinek arányos testalkata van. Csalóka tud lenni nagyon.
2020. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még valószínűsítem, fiatal vagy nagyon ezzel a felfogással. De vagy megnősz még, vagy ki fogod nőni (haha :D) ezt a mentalitást, hogy foglalkozol vele egyáltalán. Mindenesetre nagyon károsnak tartom, hogy ennyi influencert követsz, és hogy ennyire mérvadóak számodra. Ezt a magasságuktól függetlenül mondom. De közöttük is, és a náluk értékelhetőbb, valódi hírességek között is van egy csomó, aki 150 cm körüli. És nagyon szépek, esztétikus ruhákban járnak. Meg egy csomó civil ember is rohangál ilyen magassággal, köztük én is. Találok magamra normális ruhát, és mindig is tetszettem a fiúknak, valamint a kutyát nem érdekli az egész. Engem sem. Teljes életet élek így, nem zavar abszolút. Ha nem akarsz kifutó modell, rendőr vagy kosárlabdázó lenni akkor teljesen mindegy a magasság. Meg akár fotómodell is lehetsz, a fenti okokból, hisz fénykép alapján te magad sem vetted észre, hogy az általad követett híresebb nők mennyire alacsonyak :D. Szóval azt javaslom kattanj le az instagramról kicsit és találd meg azt a stílust, ami Neked jól áll. Igen, lehet hogy egy maxiruha vagy egy hosszú kabát nem ugyanúgy áll rajtad, mint egy 180 centis nőn. De meg lehet találni azokat a darabokat, amik meg neked állnak jobban.
2020. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Cloe az egyik kedvenc youtuberem. Tényleg ilyen alacsony?
2020. okt. 9. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!