Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Glamour napon több kupont is...

Glamour napon több kupont is tudok érvényesíteni egyszerre vagy csak egyet?

Figyelt kérdés

Tehát ha van glamour újságom abból ha van 5-6 kupon ami nekem jó azt egyszerre tudom érvényesíteni majd az üzletben a kiszemelt termékekre?

Vagy egy vásárlásnál csak egy kupont lehet beváltani?



2020. okt. 7. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerre


csak azt nézd a hátulján, hogy adott kupon egy vagy több terméket enged. néhány csak egyet

2020. okt. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaa értem akkor ha pl van mondjuk Garnier termék amiből van 2 kupon akkor abból lehet csak az egyik kupont számítja be egyszerre a másikat meg egy másik vásárlásnál lehet? Ha fel van tüntetve a hátulján
2020. okt. 7. 10:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

de most mondom, hogy nem

ezeket, amiből több egyforma van, olvasd el, pl lehet h egyik hajápolás, másik hajformázásra való termékek


egyszerre adhatsz neki ötvenet is, akármilyet.

2020. okt. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké köszi. Így már értem. Csak még nem vásároltam így.

Ha akciós egy termék arra is lehet tenni vagy csak a normál árasra?

2020. okt. 7. 10:25
 5/5 anonim ***** válasza:
tehetsz, , bár ilyenkor nem akciós semmi pont kb...de a kedvezmény a teljes árból fog lejönni, nem az akciósból
2020. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!