Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy világszerte...

Miért van az, hogy világszerte ORVOSOK a megélhetésüket kockáztatva, szembeszállnak a média és a politika erői ellen,és próbálják felhívni a figyelmet arra, hogy nagyon nem jó, amit a KORONAVÍRUSSAL kapcsolatban hoznak rendeleteket?

Figyelt kérdés

Illetve miért próbálják meg őket ellehetetleníteni (közösségi oldalakról törlik a profiljukat, bejegyzéseiket)?


Ez a demokrácia? Valójában melyik oldal, ki/kik akar/akarnak jót az emberiségnek?



2020. okt. 11. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
19%

55: És az, hogy Boldogkői olvas valamit, az hogyan legitimálja a nő sztoriját, elárulod nekem?


Sajnos neki nincs jó beszélőkéje, nem tud valami jól érvelni. Ezért is szoktam az Ázsiában Szakadtam videóit linkelni, mert ő MINDIG mindent alátámaszt forrással, és ő szépen rámutat a járványtagadók hazudozásaira is (és forrásokkal cáfolja azt)

2020. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 A kérdező kommentje:

61-látom Kettős Mércét használsz.


ha egy nő elmondja a saját tapasztalatát és felolvassa (aki valószínűleg nincs hozzászokva ahhoz, hogy egy országhoz szónokoljon) = ő biztos hazudik


de ha Boldogkői olvassa fel (aki már számtalan riportot/TV-s ls rádiós szereplést is megélt én ennek ellenére olvassa fel, mint aki életében először látja a szöveget) = ő biztosan igazat mond



Te szoktál néha gondolkodni is?

Nem látod a saját szavaid ellentmondásosak?

2020. okt. 18. 21:53
 63/72 anonim ***** válasza:
24%

"57-es látom nem akarod felfogni és szándékosan ignorálod azt, amit az orvos mondott hogy a legjobb dolog amire a maszk képes, az az, hogy megállít abban, hogy ne piszkáld az arcod vagy az orrod.

EZ a legtöbb amire képes az a maszk."


Ha ezt az említett orvos így gondolja, akkor hülye. Magyarázd el nekem, ha csak ennyit ér a maszk, akkor a műtétet végző sebészek miért viselik?


"A maszk pórusai nem lesznek kisebbek ma, mint ezelőtt 7 hónapja!

A vírus nem lett nagyobb, mint 7 hónappal ezelőtt!"


Neked szövegértelmezési problémáid vannak? Azt írtam, hogy a TAPASZTALATOK azt mutatják, hogy ennek a nímand orvosnak az állításai ellenére a maszkok mégiscsak hatásosak! Ami nyilván azt jelenti, hogy a doktor úr tévedett.


Továbbá tudod mi változott még meg? A járványHELYZET. Márcuis 11-én még alig volt Nagy Britanniában fertőzött (ahol az orvos tanít), tehát nem volt indokolt a maszkviselés. De ezt elmondtam már hatszázmilliószor, de te most se fogod megérteni.

2020. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
12%

"de ha Boldogkői olvassa fel (aki már számtalan riportot/TV-s ls rádiós szereplést is megélt én ennek ellenére olvassa fel, mint aki életében először látja a szöveget) = ő biztosan igazat mond"


Na szép, most már te is hazudsz. Elárulod nekem, hogy hol írtam, hogy Boldogkői igazat mond?


Bár azért megjegyezném, hogy a Boldogkői videó még mindig hihetőbb, mert: lehet kommentelni, tehát nem fél az illető az ellenvéleménytől, másrészt ő a tudományos konszenzussal egybehangzó információkat oszt meg.

2020. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 A kérdező kommentje:

A gond az kedves 61-es, hogy te elhiszed azt amit ezek az emberek mondanak feltétel nélkül.


Bárki, aki mást állít, az ellenség. Az hülye. Az paraszt.


Meg sem fordul a fejedben, hogy talán igaza lehet azoknak az embereknek akik:

1. Arcukat felvállalván, vállalják, hogy meghurcolják őket, meg lehülyézik, nevetség tárgyává teszik őket

2. Nincs mögöttük a média.

3. Nincs mögöttük a vezető politikai erő.

4. Nem támogatják őket anyagilag, meg nem szerepeltetik őket állandóan a hírcsatornákból.

5. Akiket folyamatosan próbálnak elhallgattatni , CENZÚRÁZZÁK őket. (pl.: törlik a feltöltött videóikat... nem engedi megosztani a közösségi média a videóik nagy részét... törlik a profiljukat)


És talán nem feltétlen szent írás, amit azok az emberek mondanak, akiket:

1. Állandóan szerepeltetnek a TV-ben, mint megmondóemberek.

2. Általában 2-3 ugyanazon emberekről beszélünk, (fel sem tűnik az, hogy a több szakembert nem vagy csak nagyon korlátozottan szerepeltetik?)

2020. okt. 18. 22:08
 66/72 anonim ***** válasza:
74%

"nem repkednek maguktól, hanem a nyálcseppek közvetítik azt."

Nem. Tévedsz. Nem csak a nyálban van vírus."

Honnan veszed?

2020. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
74%

"A gond az kedves 61-es, hogy te elhiszed azt amit ezek az emberek mondanak feltétel nélkül."


Tudod, amikor valaki hivatkozik tudományos cikkekre, vannak forrásai, akkor igen, azt bizony el fogom hinni. Tudod, akik tudományos területen dolgoznak, mint én, azok már csak ilyenek. Tudományos forrás nélkül nem fogok elhinni semmit egy random valakinek.


"Bárki, aki mást állít, az ellenség. Az hülye. Az paraszt."


Bárki, aki TUDOMÁNYOS FORRÁS NÉLKÜL mást állít, az kérem szépen igen, hülye. Vagy nem hülye, csak egy f*sz, és hazudik. Ami a legtöbb esetben, nagyon könnyen bizonyítható is.


"Meg sem fordul a fejedben, hogy talán igaza lehet azoknak az embereknek akik:


1. Arcukat felvállalván, vállalják, hogy meghurcolják őket, meg lehülyézik, nevetség tárgyává teszik őket

2. Nincs mögöttük a média.

3. Nincs mögöttük a vezető politikai erő.

4. Nem támogatják őket anyagilag, meg nem szerepeltetik őket állandóan a hírcsatornákból.

5. Akiket folyamatosan próbálnak elhallgattatni , CENZÚRÁZZÁK őket. (pl.: törlik a feltöltött videóikat... nem engedi megosztani a közösségi média a videóik nagy részét... törlik a profiljukat)"


Az arcukat azok is felvállalják, akik a tudományos konszenzus oldalán állnak. Sőt, a legtöbben még tudományos cikkeket is írnak.


Másrészt, tudod, hogy miből él a Gődény meg a Tamasi? Követőkből. Akik nézik őket meg veszik a vitaminjaikat. Több követőre meg úgy lehet a legkönnyebben szert tenni, hogy azt mondják az embereknek, amit hallani szeretnének, nevezetesen azt, hogy nincs is olyan nagy probléma. Hát nézd már meg, hogy kinek videóit nézik többen, Gődénynek, vagy az ázsiai orvosnak? Ne csinálj már úgy, hogy mintha akkora nagy mártír lenne az ember, hogy "vállalja azt, hogy meghurcolják". Hagyjuk már, neki ez egy kib*szott nagy biznisz, amivel ő eddig csak nyert! Hát nehogy sajnáljuk már!


Aki pedig nyíltan és bizonyítottan hazudik (már linkeltem bizonyítékot), az ne csodálkozzon, ha letiltják. Konkrétan az álhírek terjesztése bűncselekmény, mert akadályozza az eredményes védekezést.


"Általában 2-3 ugyanazon emberekről beszélünk, (fel sem tűnik az, hogy a több szakembert nem vagy csak nagyon korlátozottan szerepeltetik?)"


Mivel az igazi szakemberek kutatnak és cikkeket írnak: [link]


Itt érdekes módon nem 2-3 név van, hanem van vagy legalább 20 különböző, és ez csak az első oldal...

2020. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 A kérdező kommentje:

"Tudod, amikor valaki hivatkozik tudományos cikkekre, vannak forrásai, akkor igen, azt bizony el fogom hinni. Tudod, akik tudományos területen dolgoznak, mint én, azok már csak ilyenek. Tudományos forrás nélkül nem fogok elhinni semmit egy random valakinek."


Te mikor linkeltél be tudományos forrást?


Akkor most ez rád igaz:

"Bárki, aki TUDOMÁNYOS FORRÁS NÉLKÜL mást állít, az kérem szépen igen, hülye. Vagy nem hülye, csak egy f*sz, és hazudik."


Te írtad nem én.


"Hagyjuk már, neki ez egy kib*szott nagy biznisz, amivel ő eddig csak nyert! Hát nehogy sajnáljuk már!"

Te most nagyon elfordítod ezt a vitát. Én az összes emberről beszélek. Azokról is, akiknek nincs vitaminboltjuk. Sőt én írtam is, hogy nem nagyon foglalkozom a magyar oldallal én a külföldi videókat figyelem. Akiknek nincs anyagi érdekük abban, hogy gondolkozz és ne feltétlenül kövesd, amit a média mond.

És ez jóval több emberes, mint amit az előbb linkeltél.


és mivel magyarázod a videót a nőről?

Ő is pénzt nyer vele, mi? Ugyan már, szégyen ilyet feltételezni.

Sajnálom szedény nőt.

Majd mikor a te családtagodat fogják így elrángatni, majd jusson eszedbe ez a beszélgetés.


Másik oldalon ott van a Boldogkői.

Fura, hogy azt nem említed, hogy neki anyagilag milyen jó, hogy mindenhova, mint szakértőt elhívják évek óta a Tv-be. Nyilván kap érte juttatást.

Nem is beszélve, hogy ingyen reklám neki, minél többet mutatják,

annál ismertebb és megveszik a könyveit. Most akkor ki is nyer anyagilag az egészen?

2020. okt. 18. 22:46
 69/72 anonim ***** válasza:
23%

"Te mikor linkeltél be tudományos forrást?"


Linkeltem pedig :)))) Na, de akkor itt le is zárom a dolgot, mert ebből is látszik, hogy elég szelektíven olvasol. A logikus gondolkodást pedig a hírből sem ismered

2020. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 A kérdező kommentje:

Szia!


Majd rájössz, ha majd a te rokonodat rángatják így el!

Bár nem kívánom neked, őszintén!


Szép estét!

2020. okt. 18. 22:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!