Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az, ami Budapest belvárosáb...

Mi az, ami Budapest belvárosában számotokra a legzavaróbb az utcán?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 00:46
A kérdező szavazást indított:
hajléktalanok
szemét
hányások
vizeletfoltok
emberi ürülék
állati ürülék
szmog
óriási zajszint
túl nagy forgalom
bűnözők
41 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Csak pár héten keresztül kellett Pesten lennem, de undorító volt. Húgyszag, hajléktalanok, "örömlányok" az utcán szólítgattak. Nagyhangú részegek... Ezeket kéne összezárni valami mezőre.
2020. okt. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hármas metró hiányzó szakasz
2020. okt. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én akárhányszor ott vagyok, soha nem a hajléktalanok találnak be, hanem azok a kis szórólapos meg adománygyűjtő emberek. És a félelmetes cigány pasik akikkel ha nem foglalkozok és megyek tovább, akkor elmondják mindennek az anyámat. Ezek pont kimaradtak a listából.
2020. okt. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3 Hmm... Én meg pont ezekkel az adománygyűjtős emberekkel nem nagyon találkoztam még, talán ezért maradtak le.

A cigány pasik szerintem nyugodtan besorolhatók a bűnözők kategóriába, olyan pont pedig van a listán. Gondolom nem orvosok vagy pékek...

2020. okt. 13. 01:05
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Oké, bejelöltem a bűnözőket :)
2020. okt. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Én magam,pedig ott sem vagyok.
2020. okt. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer szeretnék úgy végigsétálni a célomig Pesten hogy nem akar valaki megállítani valami fszsággal.
2020. okt. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Miutan engem az egesz nagyvarosi let zavar, beleertve a sok elkenyeztetett, elkenyelmesedett konzumidiotat, ezert az osszeset bejelolnem.
2020. okt. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

7#

+ 1

2020. okt. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, hogy a c. típusú emberek vagy az emberi ürülék zavar jobban, kb. egy szinten van mindkettő.

Múltkor Határúton akkora fullánkot nyomott egy hajléktalan a bicikliútra (ahol a gyalogosok is járkálnak ha előbb áll meg az 50-es villamos), hogy még Randy Marsh is megirigyelte volna. Másnapra láttam, hogy valaki belelépett és továbbhordta, sajnálom az illetőt.

Ugyanitt egy c múltkor a kilyukasztott Coca Colas dobozából készített "pipájához" kért tüzet, amiben kérdéses eredetű "dohány" volt, az ilyen lezüllött, undorító emberek is elég lelombozóak.

2020. okt. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!