Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik kategóriákban fordulsz...

Melyik kategóriákban fordulsz meg, és mennyi időt töltesz az oldalon egy nap?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Négy-öt kivételével mindenhol. Sokat, sokat, betegesen sokat...
2020. okt. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A valláson kívül mindenhol. Egyre több időt töltök el itt.😅 Több órát egy nap.
2020. okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2-3 ora. Allat, Csalad, etelek italok, kozlekedes a kedvenc temakor
2020. okt. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Főleg a gyerekvállalás. A toplista elején vagyok valahol, tehát förtelmesen sokat, sajnos.

Emberek, felnőtt párkapcsolatok, politika és szórakozás még amik érdekelnek itt.

2020. okt. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, Közlekedés, Üzlet és pénzügyek

(Régebben felnőtt párkapcsolatok, Szexualitás, Sport, de ezekbe beleuntam az idióták tömkelege miatt)

Hétköznap 0-1 óra kb. attól függ mennyi időm van, hétvégén akár több órát is.

2020. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Családi kapcsolatok, felnőtt párkapcsolatok, gyerekvállalás-nevelés, emberek, közlekedés, szépség és divat. Az attól függ, van-e olyan kérdés, ami érdekel. Átlag szerintem naponta 30-60 percet.
2020. okt. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt párkapcsolatok: Ott lógok a legtöbbet és azt találom a legbetegebbnek. Nagyon durva, hogy milyen szélsőségek mennek ott és mennyire csak egy fősodrú véleményt éltetnek.


Emberek: Itt változatosak a kérdések.


Szexualitás: Hát, jönnek vicces kérdések. Az gáz, hogy mennyi férfi adja magát ott ki nőnek és mennyire láthatóan kamu kérdéseket kajálnak be sokan.


Szórakozás: Néha nézek csak be.


Az idő változó. Van, hogy 1-2 óra, van, hogy semennyit sem.

2020. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Javarészt a felnőtt párkapcsolatokban olvasgatok/válaszolgatok.

Néhány hete tettem fel kérdéseket, azóta itt ragadtam, de nem bánom.

Unalmas a munkám, ezzel lekötöm magam. :D


De érdekes, néhány kérdét tettem fel, mindnek ugyanaz volt a mondanivalója, csak máshogy fogalmaztam meg, vagy kicsit más szemszögből. - az összes kérdésemre más jellegű válaszokat kaptam, ami számomra furcsa, hisz az alap probléma ugyanaz, mégis valahol azt írták, tartsak ki, vagy én vagyok a szemét, a többinél pedig azt, hogy miért nem szakítok már.

Igazából nem idegenek szavára akarok adni, én mindenhol tapasztalatokra lettem volna kíváncsi, ki-mit élt már meg, hogyan vészelte át a helyzetet, stb. De az esetek többségében az ítélkezés megy, meg a nagy szavakkal dobálózás a vakvilálgba..


Az anyós,após témakörben is feltettem egyet, hatalmas port kavart, amire magam sem számítottam, 70-80 válasszal kb..


Ezek mellett az emberek kategóriát böngészem még, néha az ezotériát, illetve a szexualitást - de utóbbin inkább csak szörnyülködök/nevetgélek.. nem igazán lehet komolyan venni.


Munka után, illetve hétvégente nem nagyon nyomom, de munkaidőben szerintem órák is elmennek vele. :D

2020. okt. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 Ezt én is észrevettem már. Attól függnek a válaszok, hogyan van feltéve a kérdés. Pont a felnőtt kapcsolatokban írt ki láthatóan egy személy egy problémáról több kérdést, hosszabb időn keresztül. Amíg egy nézőpontból tette, mindig megegyeztek a válaszok, ahogy megfordította, változtatott a szemszögön, már változtak a vélemények. De még ha nem is ugyanaz volt az illető, de az élethelyzet megegyezett.
2020. okt. 13. 12:28
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ,,emberek" kategória a kedvencem, azon belül is ez, meg a ,,munkahely, kollégàk", meg a ,,bor, sör, rövid italok", ott még nézem a konyhai praktikàkat is, meg néha a felnőtt párkapcsolatokat, ezeken kívül mást nem nagyon böngészek itt. Nagyon sok időt töltök itt, igazi függő vagyok.
2020. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!