Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hölgyek! Szerintetek egy...

Hölgyek! Szerintetek egy férfi járjon kozmetikushoz szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
Illetve hol zavar ha szőrös? Péniszén /szemérem/ vagy a heréin? mellén? Fenekén? Hátán? Felkarán? stb.. éspedig... ?

2020. okt. 15. 08:35
A kérdező szavazást indított:
Igen, járjon csak.
Maradjon csak szőrös.
25 szavazat
 1/7 anonim válasza:
22%
Baratom intim gyantara jar.
2020. okt. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Hagy legyen ez az ő döntése. Személy szerint nem szeretem a szőrt,tehát támogatom ha leszedi.
2020. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szőrös hát az egyedüli, ami nekem nem tetszik. Karon, lábakon felesleges szőrteleníteni. Intim terület, mellkas, hónalj elég, ha rövidre van trimmelve, esetleg a hónalj borotválva. De azt sem muszáj naponta, elég heti egyszer. Szóval szerintem ne.
2020. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Járjon, ha szeretne, de amúgy nem várom el. Tegye, ami jól esik neki.
2020. okt. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálja úgy, ahogy neki kényelmesebb. Egyedül annyi az elvárásom ilyen téren, hogy legyen tiszta és ápolt akár szőrös, akár nem.
2020. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően szőrösen szeretem a férfiakat. Talán a hát az egyetlen, ahol annyira nem tetszik, de azt is "el tudom viselni". De ha azt kozmetikussal akarja rendben tartatni, gyantáztatni, az nem lenne ellenemre. Illetve azt sem tartom ördögtől valónak, ha vki ilyen nagyon dzsungel, összeérő szemöldökkel elmegy kozmetikushoz, amíg nem nagyon nőies, instagramos szemöldököt gyantáztat magának. Többi helyen (mellkas, has, hónalj, láb, kar, intim tájék) nekem a szőrös az, ami tetszik. Arcra meg ami jól áll neki, amíg kezeli, de ahhoz sztem nem kell kozmetikus.
2020. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem egy férfi csináljon azt, amit akar. Elég nekem a saját testemen aggódni :D
2020. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!