Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordult ár hogy a maszkvise...

Előfordult ár hogy a maszkviselési kötelezettség miatt inkább nem mentél el valahova?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy ha valakit annyira zavar ez a maszkoztatás, hogy inkább nem megy el egy kiállításra, vagy nem utazik valahova, mert mindenhol megkövetelik a maszkot.

2020. okt. 20. 21:59
A kérdező szavazást indított:
Amióta kötelezővé tették, nincs is kedvem sehova menni.
Ugyanúgy élek, mint eddig, nem zavar, felveszem a maszkot és ennyi.
51 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem utaztam a bkvn hanem inkàbb gyalogoltam. Xd nekem ne maszkozzon velem a bkv.
2020. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Elég nekem a melóhelyen hordani.


Napi 10 órán keresztül ugyanazt az egy maszkot, befülled, szöszöl, irritál, rendesen rosszul vagyok tőle.

Ezért inkább szabadtéri csavargást választok (illetve buszon, vonaton azt a 20-30 percet kibírom maszkban is)

2020. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Igen. Csak vásárolni járok, mert azt muszáj. Azon kívül meg csak szabadtérre, ahol nem kell maszkot hordani. Annak is örülök, hogy nyár végén mondtam fel, amikor még nem szigorítottak ezen a marhaságon (nem kell fertőtlenítgetnem, sem kezet, sem íróasztalt), így most alig kell maszkot hordanom, mert egyáltalán nem tömegközlekedem, autóval megyek mindenhova (igen, a maszkviselés miatt is). Munkát is csak olyat keresek, ahol nem kell maszkot hordani, vagy max párszor nagyon rövid időkre.

Baromi ingerültté tesz, ha folyamatosan van valami az arcom előtt, tök mindegy mi az, maszk, kendő, vagy bármilyen anyag. Soha ennyire irritált és goromba nem voltam még ezelőtt, hiába mondják sokan, hogy ennyit ki lehet bírni. Ki, persze, csak engem nem lehet elviselni maszkban...

2020. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Nem zavar a maszk. Felveszem, ahol kell. És nem 'tántorít' el.
2020. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

#2-es vagyok.


Néha engem már annyira irritál, hogy a munkában is akadályoz, lemaradok (gyárban szalag mellett), hibát csinálok, ami még ingerültté is tesz, ami nem előny a gyártás során.



Amúgy meg ku...ra egészséges lehet, ha beletüsszentek, vagy köhögök egyet majd a műszak hátralévő részében azt a "levegőt" lélegzem, ami a turhámon keresztül jön...


Egyszer vonaton jártam úgy, hogy beketaknyoltam a maszkba. Azt kidobtam, majd elő a tartalékot, ami 3 perc után elszakadt. Több nem volt nálam....



Gondolkodom ezeken a textil maszkokon, de van ahol már nem fogadják el őket.

2020. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Engem nem akadályoz a maszkviselés. Jobban zavar az állandó zaj a munkahelyen (open office, üvegfalakkal...), most ki is élvezem a csendet, hogy szabadságon vagyok.
2020. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én előtte sem jártam sehová, mivel pánikbeteg vagyok két éve, így semmi nem változott. :D Ha 3 havonta egyszer 30 percre el kell mennem valahova, akkor meg bőven kibírom.
2020. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem mentem furdobe. Mindenfelevel szivatnak.
2020. okt. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Elég gáz, hogy ha az ember nem a többség véleményét osztja, rögtön lepontozzák. Pedig sehol nem írtam, hogy nem veszem fel azt a nyamvadt maszkot. Felveszem, ahol kell, de idegesít és nem tudok ezen felülkerekedni. A túl nagy zaj is idegesít, ezzel sem tudok mit kezdeni. Ezért is lepontozás jár, ugye? :D Nem baj, a lepontozástól sem fog kevésbé zavarni a maszk, hiába nyomkodjátok... XD
2020. okt. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Utálom, főleg amikor "megkérnek", hogy az orrot is el kell takarni a maszkkal. Próbálom kikerülni az olyan boltokat, ahol ezzel szívóznak, de nem mindig tudom. Nem is értem, eddig se mentem senki közelébe, nemhogy még rá is csulázzak az orromon keresztül xD
2020. okt. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!