Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szlovákiában is kijárási...

Szlovákiában is kijárási tilalmat vezettek be, nálunk miért nincs egy korlátozás legalább?

Figyelt kérdés

[link]


Az alábbi intézkedések kellenének itthonra:

-Sportlétesítmények bezárva

-Nyitva CSAK ÉS KIZÁRÓLAG élelmiszerüzletek, minden más zárva

-Vendéglátóhelyek, szórakozóhelyek zárva

-Azonnali hatállyal home office MINDEN irodai dolgozónak, munkáltató kötelessége ezt megoldani

-Minimum 2 méteres távolság egymástól

-A szabályszegők 500.000 - 1.500.000 ft-os büntetés.


Nem kellene sok, 1 hónap elég lenne, és máris csökkenne a fertőzések száma.


2020. okt. 23. 01:05
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Nyugi majd idővel el jön az is,biztosan örülni fogsz majd neki ugye?

Már Ausztriában is szigorítgatnak,nem tudom mikor lázadnak fel az emberek.

2020. okt. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Ilyen már volt.

Náluk akkor nem volt.


Ne akard, hogy mi is megint oda jussunk, hogy megálljon az élet.


Nálunk is a szükség szerint szigorítanak.

Mégis vannak még idióták, akik nem tartják be még a maszkviselést sem.

Primitív barmok, akik az orruk alá tolják a maszkot, vagy a legzsúfoltabb villamosra még fölnyomják magukat, ráadásul maszk nélkül.

Na, az ilyenek nem eszi meg a fene.

2020. okt. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Én mint nem irodai dolgozó csak mondom hogy home officeban nem dolgozhatok mégis mi a pöcsből fizessem a számláimat?

Más miből etesse a gyerekét?

Február óta orrot fedett maszkall dolgozok én ezt elvárom a többi emberrről is mivel én érrékesítő vagyok napi 300-500 emberrel is találkozok az üzlethelységben személyesen.

Akin nincs maszk úgy kidobatom az őrrel ahogy illik.

Ha én képes vagyok rá február óta és az asztmás kolléga se hal meg tőle akkor más is hordja...a többi csak hiszti és kifogás.

2020. okt. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Én egyet nem értek...

Azokat, akik ennyire "könyörögnek" a korlátozásokért, mégis mi a jó franc akadályozza meg abban, hogy bezárkózzanak?

Feltételezem, a munkájuk/vállalkozásuk kompatibilis lenne az életmóddal, más esetben nyilván nem akarnák ezt.


Zárkózz be, fertőtlenítsd az otthonod, ne engedj be senkit, a vásárlást szintúgy fertőtlenítsd és zuhanyozz maszkban!

Engem nem zavar, viszont jövő hétre szülinapozást, kirándulást és kosármeccset terveztem - téged meg ez ne zavarjon!

2020. okt. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Aki lezárásokat szeretne, az takarodjon Észak-Koreába!
2020. okt. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Így van! Ha ennyire ezt akarja, zárja magára az ajtót!

Őrület...

2020. okt. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Azzal hogy egy ember bezarkozik még nem lesz vége a jarvanynak. És aki korlatozast akar nem csak azt szeretné hogy ő ne betegedjen meg jelen pillanatban hanem hogy vége legyen a jarvanynak.
2020. okt. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk, Romániában mind bevolt/van vezetve amit írsz és semmit sem ért! Csak annyit, hogy több ember elvesztette a munkáját és tovább tolódik az egész historia. Úgysem fog ettől eltűnni a vírus, hiába tartod idegentől a 2 méter távolságot, ha otthon a tesód bandázik a haverjával, akinek a munkatársa elkapta egy másiktól ...es így tovább sorolhatnám reggelig. Én tudom, hogy sokak számára veszélyes ez a vírus, de szerintem csak azoknak kellene mindenféle távolságtartó intézkedést betartani, akik annyira félnek.

Viszont így, mindenki, aki tünet nélkül átesik rajta, az is szív.

2020. okt. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
7-es, attól még nem lesz vége a járványnak, csak odébb tolódik. Aztán pár hónap múlva, "nyitás" után újra felüti a fejét. Fél életen át pedig nem élhet az ember bezárkózva, ne legyél már egészen hülye.
2020. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem fél életen át kell csak amég nem lesz vakcina.
2020. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!