Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetne SWOT analízist...

Hogy lehetne SWOT analízist készíteni egy diákról?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és az az ötletem támadt, hogy elkészítem a saját swot elemzésem. Ne kérdezzétek, miért és a lebeszélö kommentek is kerüljenek

Az strengths és a weaknesses már megvan, de az opportunities/threats-nél leragadtam. Tudnátok adni pár tippet, hogy miket lehetne egy egyetemista esetében odaírni? Hátha kicsit könnyebben ki tudnám találni, mit írjak oda. Elöre is köszi annak, aki segít :)



2020. okt. 24. 01:14
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

threats:

nem tudod fizetni a kolit mert a covid miatt a szuleid munkaja megszunik

elkapod a covidot az eloadoban es korhazba kerulsz

eltorod a labad es nem tudsz suliba menni


opportunities

gyakornoki munka

kutatoi munka

networking - kapcsolatok epuitese

LinkedIn profil

professzionalis kinezet: ruhak, haj, szakall

2020. okt. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
Az 1-es elkövette a tipikus hibát, amit SWOT készítése során el lehet követni. A lehetőségekhez nem magukat a lehetőségeket kell írni (ez a SWOT után következő TOWS-ba megy), hanem azokat a külső faktorokat, amelyeket ki tud használni a vállalat (jelen esetben a kérdező). Ugyanez igaz a veszélyekhez is. Ott sem kell végigvezetni következményekig, csak leírni a környezet veszélyeit. Jelen esetben: a szüleid elvesztik munkájukat, elkapod a covidot, eltöröd a lábad
2020. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!