Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért szólhatják...

Az emberek miért szólhatják le a vegákat, vegánokat?

Figyelt kérdés
Csomó helyen hallom hogyha valaki vega/vegán,azzal egyből poénkodni kezdenek,vagy rosszabb esetben cikizni kezdik amiért vega,mégrosszabb esetben megpróbálják rátukmálni a húsevést. Viszont hogyha én vegaként beszólnék valakinek hogy mégis miért eszi meg halott állatok tetemeit, én lennék a világ legborzasztóbb embere mások szemében, hogy mégis hogy köthetek bele abba hogy ő mit eszik, hát ez a normális. Ha rám aztmondják hogy fűzabáló, akkor az meg vicces. Ez miért van? Pedig legyünk őszinték, a vegák pont a földdel tesznek jót azzal hogy nem esznek húst, a húsevők meg csak a saját érdekeiket nézik..miért nem lehet egy kicsit több tiszteletet mutatni az irányukba?

2020. okt. 24. 06:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%

Azért, mert a vegánok erőszakosan próbálják meg ráerőszakolni másokra a saját szemléletüket, az emberek pedig nem igazán szeretik, ha valaki meg akarja mondani nekik, hogy éljenek.


Nagyon kevés vegán van, aki képes racionálisan és elfogadással kezelni másokat, pl Steiner Kristófot én sose tartottam vmi sokra, de ahogy a saját vegánságát kezeli és ahogy hozzááll a vegánsággal kapcsolatos hittérítéshez, annak kellene az etalonnak lennie, élni és élni hagyni. Ehhez képest a legsötétebb náci hozzáállás az, amit a legtöbb vegán képvisel. Nagyon kontraproduktív.

2020. okt. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
Mert szolasszabadsag van.
2020. okt. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%
Mert a húsevők vannak többségben. (természetesen, nézz csak a fogsorodra).
2020. okt. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%

Mert a vegansag ugyan olyan mint a melegseg … rajtad kivul senkit nem erdekel. Mert a liberalis demokracia szulemenye, hogy akkor azt csinalok amit akarok, tehat dafke is elterek a szokásostól, attol leszek egyeniseg.


Hat ez sokaknak nem tetszik.


Azt eszel amit akarsz … de miert is tartozik ez masra? Egy vegan miert akar errol beszelni?

2020. okt. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
Nekem semmi bajom se a vegákkal, se a melegekkel, amíg nem akarnak meggyőzni hogy legyek olyan mint ők. Saját testükkel azt tesznek amit akarnak. Nagyon sokat amúgy se tudnak ártani azzal hogy így szembeköpik a természetet mivel a melegek nincsenek akkora arányban hogy kihaljon a fajunk ahogy a vegák sincsenek annyian hogy tönkretegyék a földet.
2020. okt. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%

miért eszi meg halott állatok tetemeit


Mert élőt nem ehet.

2020. okt. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%

Ugyanazért, amiért azokat, akik szerint 173 nem van, és a kromoszómákat meg figyelmen kívül kell hagyni.


A szervezeted genetikailag mindenevőnek van konstruálva, nem növényevőnek. A tápcsatorna szerkezete, annak módja, ahogy hasznosítjuk a különféle tápanyagokat a különféle ételekből, mind ellentmondanak annak, hogy kecskék lennénk, és csak füvet lenne szabad legelni.


Alapvetően ez nem is vegákról meg a gender elméleteket hirdetőkről meg a laposföldhívőkről stb. szól konkrétan, hanem úgy általánosságban mindenkiről, aki erővel meg akarja erőszakolni a fizika, biológia, kémia stb. törvényeit, mert okosabbnak hiszi magát, és ilyesmivel próbálja a kisebbrendűségi komplexusát kezelni.

2020. okt. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Én személy szerint sosem találkoztam olyan vegával, aki ne beszélt volna lekezelően és kioktatóan arról, hogy csak az a jó, amit ő tesz.

De ettől függetlenül én nem csúfolok senkit, de magamban elnyomok egy sóhajt, amikor valaki belekezd a témába.

2020. okt. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

"a vegák pont a földdel tesznek jót azzal hogy nem esznek húst"

Addig volt jó a földnek, amíg minden ember mindenevő volt, nem filozofalt annyit...

2020. okt. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként mi ez a sok lepontozás, kedves vegánok? Mindegyik a kérdésre válaszol, többségében total kulturáltan. Nem a véleményre voltatok kíváncsiak? Vagy csak az a vélemény ér vmit, ami veletek egyetért? Tökéletesen passzoltok a korszellemhez.
2020. okt. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!