Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt veletek valaha ilyesmi...

Történt veletek valaha ilyesmi? (ijesztő esetek, zaklatás stb.)

Figyelt kérdés

Megköszönném, ha nem poénkodná el senki.

Olyasmire gondolok, ami emlékezteti az embereket, hogy beteg és veszélyes világban élünk.


Pl: éjszaka siet valaki haza, követik, meg akarják támadni stb.


Bárkit érhet meglepetésként egy rosszarcú ember zaklatása, főleg, ha egyedül van és sötét is.



2020. okt. 25. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nappal is követtek már hazafelé.
2020. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer követett hazáig egy srác a helyközi autóbusz állomástól.

Ott szállt le, ahol én is. Inkább ott maradtam a megállóban. Amikor jött egy busz és sokan leszálltak, akkor gyorsan elindultam háta, de észrevett. Az ajtónál a kulccsal szarakodtam és akkor utól ért. Azt mondta, hogy szeret. Szerintem be volt állva, meg akart ölelni, ellöktem magamtól, tántorgott. Gyorsan bementem a házba és kizártam.

25 voltam akkor. Elég ijesztő volt, bár nem volt nagyon erőszakos.

2020. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 éves voltam mikor egyik délelőtt vártam egy barátomat a parkban. Leültem egy padra és odajött egy idős férfi és elég furcsa dolgokat kérdezett/mondott.

Először is a telefonján alig feltűnően megnyomott egy gombot, azonnal csörgött. Felvette és előttem ecsetelte hogy mennyi pénze van stb.

Megkérdezte hogy elmegyek e vele nyaralni. Illetve a szőrtelenítési szokásaimról faggatott. Szerencsére időben jött a barátom.

Pár hét múlva láttam a fazont a belvárosban egy kis utcában. Mondanom sem kell hogy amikor megláttam elkezdtem futni előle mint egy őrült. Azóta nem láttam, hála a jó istennek.

2020. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

-Fényes nappal a buszpályán kiszemelt magának egy eléggé ellenszenves, ápolatlan néni. Követett, majd megállt mellettem és kérdezte, hogy "van cigid?", én meg válaszoltam, hogy nem dohányzom. Erre elkezdett felém jönni, hogy "de pénz van nálad, ugye?". Erre közöltem, hogy nincsen és elindultam a váróterem felé, ahol sokan voltak. Egy ideig követett, de a párja (?) megjelent, és hirtelen elkapta a kezét, majd elvonszolta onnan, de a néni csak kiabált utánam szépeket.. na, az ilyenek miatt kezdtek el ott járőrözni a rendőrök:)) Ekkor lehettem talán 15 éves.


-Egyik barátnőmmel kosarazni mentünk az általános iskolánkhoz tavalyelőtti nyáron. Nyitva szokott lenni a kapu, de szerencsére nem sokan mennek be. Ketten eldobálgattunk és beszélgettünk pár órát, majd a másik palánkhoz eléggé érdekes srácok jöttek. Mi ekkor voltunk 17-18 évesek, ők meg ránézésre javában 20+ -osak. Úgy ítéltük meg, hogy jobb lenne menni, a fiúk pedig elkezdtek minket szólongatni, hogy várjuk meg őket, vagy jöjjünk vissza és csatlakozzunk. Mi meg inkább gyorsan elindultunk, de a fiúk is, pechünkre.

Direkt olyan helyeken mentünk, ahol sokan voltak, hogy ne történjen baj. Ők egy ideig szólongattak még, és pár utcán keresztül jó pár méterrel lemaradva ugyan, de követtek minket. Mivel már sötétedett, mentünk volna haza, de nem mertünk külön menni, mert hátha ők is szétszélednek és baj lenne. Így, összevissza sétáltunk, majd 10 percen belül le is koptak szerencsére.

20/L

2020. okt. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13%
Egy exem (bunozo(szerintem) meg mindenfelevel uzetelget) figyeltetett regen,amikor epp szunetet tartottunk. A hazam elott volt mindig vki kocsiban es amikor latta,h bemegyek a kapun,akkor elondult a kocsival. Minden esti hazamenetelemnel volt ilyen. En izgi nek talaltam. Gondoltam,h az az exem kepes csak ilyenekre. Tudtam,h nem akar rosszat ,csak infot,h van-e epp vkim. Szamtalanszor ujrakezdtuk,mindig jol megvoltunk. (Kedves,izgalmas,udvarias,helyes,kopasz,tetkos,atomkigyurt.)
2020. okt. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

14 évesek voltunk, mikor a lakótelepen játszottunk. Egy árok mellett labdáztunk, és egyszer megláttunk egy pasit pisilni az árok masikoldalán messzebb, vagyis azt hittük pisil. Ezen nevetgéltünk, de direkt elfordultunk, hogy ne bámuljuk, ha már ő nem vette észre, hogy látjuk.

Aztán játszottunk tovább, beesett a labda az árokba, nem bírtuk kiszedni, mert valamennyi sáros víz volt az alján, ezért nem mentünk bele, na mindegy ezzel szenvedtünk, amikor egyszercsak észrevettem, hogy a pasi sokkal közelebb jött és már a mi oldalunkban volt és nem is pisilt, hanem verte a farkát. Megijedtünk és haza mentünk, az egyik lány az apukájával ment vissza a labdáért.


Ez majdnem 20 éve volt már.

2020. okt. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!