Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki szintetikus drogot fogyasz...

Aki szintetikus drogot fogyaszt, az minek fogyaszt mellette füvet is?

Figyelt kérdés

Most a szintetikus drogok tipikusan olyanok, hogy általában már az első alkalommal olyan jó, hogyha meg is tudod állni, hogy ne csináld többet egy darabig néha eszedbe jut, hogy jó lenne.

Ha meg valaki bele kezd mondjuk alkalmi fogyasztásban pl 1-3 havonta max egyszer nyomja be. Pl buliban akkor egy idő után biztosan valamennyire megszokottá válik ez. És néha kicsit kattogni fog rajta a használó. De van aki rendesen függő lesz. És én amikor régen füvet, hasist szívtam olyankor már egyszerűen gyengék nekem. És inkább már csak a para flasht adták be. Mintsem a chilles érzést. + kattogtam ugye az ekin, de emellett még a füvön is volt mikor kicsit kattogtam. Úgy, hogy közbe mikor ritkán betéptem csak egyre inkább a para flasht adta befelé a cannabis. De egy idő után olyan para flash jött rám, hogy nem kívántam. És azóta nem is szívtam. De volt utána olyan idő mikor haverjaim. Csináltak egy cigit, megmondtam nekik előre, hogy nem fogok bele szívni. Mert én csak ekit figyasztok. Azt mondták, hogy csak 1 szívás. Nem! Erre rávágták, hogy milyen ember vagyok én, hogy néha extasyt fogyasztok és füvet meg egyáltalán nem. Ha nem szívok akkor nincs helyem abban a társaságban! Ugyanazokat mondtam el amit fent említettem. Persze lehet, hogy van olyan akinek ugyanúgy jó hatásokat add a fű. De van aki csak azért szívja + azt is mert para flasht add azért neki. Meg talán kattog azon is +ba de azt hiszi, hogy az természetes és egészséges. Meg ritkán fogyasztva segít serkenti az agyat. De sem az előbbi, sem az utóbbi esetben nincs joguk senkire rá erőltettni. Mert kb ugyanolyan mintha olyanra erőltettnéd rá aki egyáltalán nem drogozik ebbe a fű is benne van. És az sem fog szívni egyet sem a cigiből.


A cannabis csak egyre inkább a negatív hatásait dobja be. Persze ez akkor is így van mikor már csak füvet próbált életében az ember. De mondjuk egy évig szívja mondjuk 1-2 havonta 1x. És nem fogja enyhíteni már a viszonylag gyengébb drogokról sem pl extasy, speed a kattogást. Csak esetleg dupla kattogást okozol magadnak. Mivel a fű ezekhez képest nagyon gyenge drog.


És sajnos az igazság az, hogy a mostani füveket, hasisokat is be szokták fújni szinti kannával. + Nem teljesen bizonyították azt, hogy a cannabis jó. Elvileg inkább azt bizonyították, hogy nem rossz. De még derülhettnek ki majd akár negatív dolgok is. És itt most arról beszélek amire fixen nem fújtak semmi xart. Akkor a legtöbbet azt mindig leszokták fújni. De ha valóban pozitív hatásai vannak a cannabisnek. És esetleg ezeknek a szintetikáknak talán csökkentheti is a mellékhatásait. Akkor sem köteles senki egyáltalán a fühöz nyúlnia. Mert mint említettem akkor + még azon is lehet kattogni fogsz. És ugye a para flash amit általában befog adni. Mind1, hogy jó kedvel, lelkiállapottal csinálod e. És az embernek eleve az agyát is mêg jobban roncsólni fogja a szintetika mellett. Mert eleve az sem biztos ha nagy ritkán szív valaki. Akkor rájön dolgokra. Mert ez sem lett bizonyítva. Mivel a canna nem egy igazi pszihedelikus szer. És azok sem tesznek mindenkinek jót. Valaki akár a gombán is rajta maradhat, bad trippet is kaphat tőle.


Az alkohol is nyílván gyenge lesz miután valami ilyesmit kipróbáltál. De legalább ha ritkán berugsz az nem fog kattogást kialakítani. Meg nem kapsz nagyon para flasht. Persze ha gyakran iszol akkor az károsabb mint ezek a cuccok. Meg az alkoholisták leszokási arány nagyon rossz. De erre kb csak úgy szokhatsz rá ha kb minden nap/héten iszol.


Azok akik meg speedeznek. És nem tudnak aludni, nekik sem kel füvet szívniuk. Be lehet venni nyugtatót is miután lejöttél róla rendesen. Persze ha nagyon gyakran speedezik az ember. És mindig benyuhtattóza magát. Akkor a nyugtató is okozhat + függőséget de annak sincsennek olyan alja mellékhatásai. Fizikai függőséget és keményebb leépülést meg csak akkor okoz a benzok ha valaki mindennap szedi. Sőt én ismerek ilyen embert, és mégsem épűlt le tőle. És elvonási tünetei sem voltak.

Nem védem a legális drogokat sem, mert tudom, hogyha nem mértékkel fogyasztod akkor ezek is tudnak aljasok lenni. De a cannabis még skizofréniát is okozhat!



2020. okt. 27. 21:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Köszönjük a kiselőadást...
2020. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
Mert legelnek , szellemileg állatok .
2020. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szokjál le róla. Teljesen más világban élsz de szerintem neked már m1 mert a fent említettekből te gyerekként kezdted el és ha most itt tartasz nem igazán fogsz máshogy vélekedni erről.
2020. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 vantel ***** válasza:
Nem tudom.
2020. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én félévente 1x élek szintetikus szerrel, szépen kitapasztaltam mi az a mennyiség, ami után nem tapasztalok kellemetlen mellekhatasokat. Nincs sovargas sem igy, mert tudom, hogy ujra atelhetem + motival, hogy ha tul gyakran használnám csokkenne a hatása es elmaradna a nagy wow hatás.

Ami a lenyeg, en kikapcsolasra, elmelkedesre hasznalom, nem bulizni. Segít, hogy ne csak a kulcslyukon keresztul kemleljem a vilagot.

Fu pedig teljesen mast kepvisel szamomra, segit elviselni a mindennapok mocskat.

2020. okt. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
5os vagyok, a szintetikushoz meg hozzatennem, hogy nincs jobb erzes annal, amikor biztonságban erzed magad a saját elmedben es objektiven ralatast kapsz az eletedre.
2020. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

Ez valami drogellenes kampány akart lenni?

Vannak szaremberek és olyanok, akik szarul használják a drogokat. Minden csak egy eszköz, és az emberektől függ hogy használod.

Ahogy látom, te semmit nem értesz ezekhez a szerekhez. De ügyesen próbáltál okos lenni.

2020. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
7es , favorizalod a cuccot ami egy fertő .A büszke ostobasag mondja belőled hogy te uralod a szert . Pont forditva van . Azokkal beszelj akik kileptek ebből az útvesztőből megjarták a sittet és magukhoz tértek . Ebből kevesebb van , a többsege torz lesüllyedt , semmiről nem tudnak és biologiai és szellemi roncsok . Haldokolnak csak lassabban mint az alkeszek . Legrosszabbat hozza ki minden méregfüggőség az emberből , okulj Kurt Kobain , E Prestley , A Winehouse esetéből .
2020. okt. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

En csak a sajat tapasztalatom irtam le, 5 eve elek így, de volt 1 ev teljes kihagyasom is. Ha szamit valamit masodik diplomam keszulok megszerezni, nem csusztam le, rendes eletem van, tele celokkal.

Viszont kell valami, ami segit az elmemnek olykor lecsillapodni. Es ha ahhoz molly vagy a fu kell, szamomra nem nagy aldozat.

Maskent lehet nem tartanek sehol, csak a szorongasaim társaságában ülnék egy szobában.

Ayahuasca szertartason is reszt vettem mar, na az borzaszto élmény volt, megis hosszútávon kifizetodott.

(Egyébként voltam gyógyszerfüggő kamaszkent a nagy hajtas es a nagy orvosi segítségnek koszonhetoen, szoval tudom milyen es mit művel az emberrel az addikcio. Soha tobbet.)

2020. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja, es en otos valaszolo voltam, csupan szerettem volna atadni a szemleletem.
2020. okt. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!