Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért létezhet az, hogy...

Miért létezhet az, hogy vannak a "törvényen kívüli" emberek, akik nműyugodtan megtehetik azt, hogy csoportokban tömeghűközlekedésen utazva rendet bontanak, bliccelnek és a többiek (beleértve az ellenőröket) kénytelenek ezt tűrni?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetséges, hogy olyan hatalmas szabadság van adva egyes népcsoportoknak, amivel súlyosan visszaélnek, hogy ezek az emberek akkor és azt tesznek, amit akarnak, különben már elő is kerül a "bökő", és emiatt az emberek már nem is mernek szólni? Nálunk miért nincs sokkal szigorúbb fellépés az ilyen emberek ellen?


Remélem így, hogy nem írtam konkrétumot, maradhat a kérdés..


2020. okt. 27. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Úgy, hogy ez emberek nagy része ezt hagyja és töketlen. Aztán, amikor épp ő szívja meg, akkor mindenki rinyál.

Ez van. Az emberek tökéletesen megérdemlik ezt a szintet. Ők maguk hozták létre ezt a társadalmat.

2020. okt. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Népünk harcos egy nép, kipcsakok vagyunk, akiknek kell egy szellemi vezető, aki vezetésével vannak, akik tudnak xart keverni.
2020. okt. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyenek vagy drog befolyasa alatt vannak vagy egyszerüen elég nekik a banda ereje hogy többen vannak, es máris "màjer"nagyarcuk lesz es azt hiszik övék a vilàg.
2020. okt. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
60%
Azért mert az igazság egy nem létező dolog, sose volt , és sose lesz a földön. Csak az ember találta ki, néz körül bárhol,akár az állatvilágban is, nemhogy az emberek között, és rájössz nem létezik. Na ezért lehetséges amit kérdeztél.
2020. okt. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A leírtak azért történhetnek meg, mert akik tehetnének ez ellen, azok egy védőburok alatt, - ha úgy tetszik, "az élet alól felmentve" - élik mások nyakán az életüket. Akik tehetnének ez ellen, azoknak esélyük nincs arra, hogy megtapasztalják ezeket az élethelyzeteket, mert pl. tömegközlekedési járművet utoljára egy múzeumban láttak fekete-fehér, 1800-as években készült fényképen, - fogalmuk sincs arról, hogy milyen felszállni és más emberek jelenlétét, viselkedését elviselve eljutni A-ból a B-be. Életükben nem vártak 30 másodpercet egyetlen járműre sem, - mindenhová vitték a seggüket vagy gépkocsival, helikopterrel, ill. repülővel mentek. Ahhoz, hogy ezen a területen történjen pozitív változás, ahhoz az kellene, hogy egyszer a belügyi államtitkár közeli hozzátartozóját inzultálják a tömegközlekedési járművek egyikén. A fentiek ismeretében erre gyakorlatilag 0,000001 %-os esély van, - ami kizárja a változás esélyét. Például egyszer ellopták a jelenlegi Miniszterelnökünk kislányának a személyes holmiját. Érdekes módon a belbiztonsággal kapcsolatba hozható összes organizmus képes volt azt az egyetlen tárgyat egyetlen emberként keresni x időn keresztül. Hisztek a csodákban? Én nem. A tömegközlekedés esetében - mivel a Magyarországon élő emberek igen túlnyomó hányada csak akkor képes normálisan viselkedni közterületen, ha kontrollt érez magán, - megoldás lehet az online vizuális kontroll ÉS a vezetőállásokban, UTASTÉRBEN egyaránt rendelkezésre álló "pánik gombok" használata. -Nyilvánvaló, hogy a vezetőállásba telepített gomb egy kicsit másként funkcionálva - a prioritásokat tekintve. A lényeg, valóssá kellene tenni azt lehetőséget, hogy három-öt megálló távlatában fizikálisan meg tudjon jelenni és fizikálisan fel tudjon lépni - szükség esetén - egy számottevő erő a renitensek ellen. Nem kell felruházni hatósági jogkörrel ezeket a mobil csoportokat, de az nem baj, ha rá tud lépni a fejére ennek tagja az ügyletes köcsögnek arra a kis időre, amíg a hatósági jogkörrel felruházott rendőr ki nem ér a helyszínre. Ott aztán össze lehet rakni a felvételekből és az emberek viselkedéséből, hogy ki merre megy tovább a járműről... Egyébként az a probléma, hogy akik képesek másokat terrorizálni a járműveken, még nem részesültek abban a megkülönböztetett figyelemben, hogy egyszer módszeresen összekeverték a fogaikat egy kicsi fém bögrében. Ha erre sor kerülne, megértenék ezek a suttyók is, hogy minden embernek ott mászkál az utcán a méltó ellenfele és senki sem "legyőzhetetlen". Ezek a "kemény gyerekek" csak az erő nyelvén értenek!
2020. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert itt addig terjed az igazságszolgáltatás, amíg a gyengébb és véletlenül és/vagy apróságot elkövető ember kárára történik.

Értsd: nagy divat megbüntetni az 50 kilós nőt aki tilosban parkol, a 10 évest aki elhagyta a bérletét vagy azt aki elfelejt leadózni 3000 Ft-ot.

Ehhez képest nézd meg hányszor büntet meg az ellenőr apacs bandát (ahogy te is írod), hányszor vannak ott a rendőrök ha valami részeg banda tör-zúz, hányszor meszelik el a fekete Mercivel száguldó kigyúrt maffiózókat, és lehetne sorolni. AZ "igazságszolgáltatás" itt arra van kihegyezve, hogy a sarcot be tudják gyűjteni a néptől, azt meg egyszerűbb a pitiáner dolgokat elkövető, nyüzüge embereken behajtani, mint azokon akik esetleg visszaütnek. Én se láttam még hogy apacs bandát egyszer is megbüntetett volna az ellenőr, meg se nézik van-e jegyük, oda se mennek hozzá. Engem bezzeg büntettek már meg 10 rugóra mert egy megállóval előbb szálltam fel egyébként érvényes bérlettel (30 km-es szelvénnyel 30,4 km-nél lévő megállóban szálltam fel, nagy bűn ez, biztos többet kopott a busz ami amúgy is végigment azon az útvonalon). Gondolom kitalálod hogy galamblelkű vagyok és egyedül utaztam.

2020. okt. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!