Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik lánynév szebb szerintetek?

Melyik lánynév szebb szerintetek?

Figyelt kérdés

Szófia vagy Flóra?

Tudom, hogy sokat számít a vezetéknév is, de most úgy alapjáraton érdekel, hogy kinek melyik tetszik jobban. Ha egyik se tetszik elfogadom, viszont akkor az a legegyszerűbb, ha nem is válaszolsz!


2020. okt. 31. 10:05
A kérdező szavazást indított:
Szófia
Flóra
30 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a Flóra nagyon tetszik, a Szófia viszont egyáltalán nem.
2020. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És simán Szofiként sem tetszik?
2020. okt. 31. 10:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem... Nem nagyon tetszenek az ennyire magyarosított neveke. A Sophia-val nincs bajom, de igy fonetikusan leírva nem jön be.
2020. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Szofi, Szófia nagyon erőltetett nekem, akkor legyen Zsófi, bàr nekem ez se tetszik.

A Flóra egy fokkal jobb

2020. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Húú hát nehéz döntés volt, de a Flórára szavaztam. A Sophia név nagyon tetszék, magyarosítva Szófiaként nekem nagyon nem áll rá a nyelvem, jönne, hogy Zsófiát mondjak helyette. A Szofi egy fokkal jobban tetszik, bár így ezt önmagában úgysem lehet adni, gondolom. A Flóra kellemesen hangzik, nincsenek vele semmi gikszer.
2020. okt. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Köszi! Lehet anyakönyvezni simán a Szofit is, úgy tudom legalábbis.
2020. okt. 31. 13:12
 7/10 anonim ***** válasza:

A Flóra sosem tetszett.

A Szófia meg erőltetett, a Zsófia sokkal szebb.

2020. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Bulgária fővárosa vs. adott tájegység növényvilága.
2020. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Flóra sosem tetszett. Mindig a bélflóra jut eszembe róla. A Szófia sem, de akkor már inkább az.
2020. nov. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Flóra. Az egy olyan klasszikusabb név. A Szófia létezik Szofia és Szofi formában is, mindhárom baromi felkapott lett az utóbbi pár évben, kb olyan mint 5 éve a Jázmin, minden 3. kislányt így hívnak. Nekem is egy Szofia meg egy Szofi született az ismerettségi körömben mostanában.
2020. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!