Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is érzi feleslegesnek,...

Más is érzi feleslegesnek, hogy megszületett?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?

2020. okt. 31. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Miért, mi a jó az életben?

A gazdagok és szépek elmulatoznak benne, na de a többiek csak napról napra sanyarognak.

2020. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Nekem átlagos jó életem van, de arra törekszek, hogy gazdag legyek és még jobb legyen a jövőben.

De ennek ellenére szívesen lennék halott. Azaz nem születtem volna meg.

Az a legkönnyebb. Nem történne semmi. Nincs több szenvedés és boldogságra se lenne szükségem akkor.

2020. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, eléggé...
2020. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
nem érzewm feleslegesnek. Nem azért, mert olyan örömteli az életem, sőt, elég sok negatív érzelmem van. De úgy vagyok vele, hogy meg akarom tapasztalni, olyan számomra, mintha elutaznál mondjuk Katmanduba, van egy két szép épület, de a város nagy része romokban van, le van rohadva. Mégis megnéztem milyen (igaz nem élőben, de ez most lényegtelen), hogy milyen, mert érdekelt. Valóban azt hittem valami csodás hely lehet, de rájöttem, hogy nem az. De mégse bántam meg, hogy láttam, sőt lehet még élőben is megnézném. Érdekes volt, láttam ezt is. És az élettel is valahogy így vagyok, nem tart örökké, elélek itt 80 évet és ennyi. Mindegy miben hisz valaki, az örök boldogságban vagy a semmiben, ezek nem számítanak ebből a szempontból. Szóval megélem itt azt a 80 évet és nem bánom meg, hogy léteztem. Megtapasztaltam, hogy milyen volt és örülök, hogy kipróbálhatom, nem baj, hogy nem fenékig tejföl, attól még jó kipróbálni. Hiába nincs az életnek értelme, de nem felesleges. Olyan mintha megnéznél egy filmet, lehet annyira nem tetszett, de azért azt is láttad. Ha már itt vagyok, akkor kíváncsi vagyok rá, hogy milyen is lesz, miként lesz vége.
2020. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én igen.


Autizmus spektrumzavarom van, gyenge vagyok testileg, a logikai készségem nulla, rövidtávú memóriám gyenge. Szótár kellene nekem az emberekhez és az embereknek hozzám. Bár ebben sokat fejlődtem (totál magamtól), de azért vélhetően halálomig nehéz lesz.


Mindenben lassan fejlődöm.


Az egész életem tanulásra ment el.

Eleinte azért tanultam, hogy olyan munkám legyen, amit szeretek, később bemutatkozott az élet, azóta azért tanulok, hogy olyan munkám legyen, amit nem gyűlölök. Azonban eddig egyetlen végzettségemmel se sikerült elhelyezkednem. Cserében nem jártam igazán külföldön, nem foglalkozom a hobbijaimmal, nincs párkapcsolatom, nem járok el űzni azokat a sportokat, amiket szeretek, nem főzök számomra új kajákat. Csak a kódsorokat írom naphosszat, meg néha egy kis matek.

2020. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert van egy alapbetegségen, így korlátozott az életem.
2020. okt. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jelen, jelen!
2020. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Véletlen becsúsztam...
2020. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Depressziósként ez mindennapos. Utálom az életet, semmi értelme nincs ami számomra fontos lenne.
2020. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Éreztem

Betegség, csóróság stb

de leszarom, és mindig a jóra törekszek ha már itt vagyok...

2020. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!