Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok ti bunyóztatok már...

Csajok ti bunyóztatok már egymással?

Figyelt kérdés
Ha igen, az mér volt, és hogy zajlott? Mennyi idősek voltatok akkor amikor történt?

2020. okt. 31. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
11-12 évesen rendszeresen. Miért volt? Pankráció fan voltam, és embereken tesztelgettem a fogàsokat, könyörögtem, hogy mehessek küzdősportolni(előtte boxoltam), de a városban nem volt rá lehetőség.
2020. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de volt kit igazi ribi a gimiben, azok összekaptak hülye picsa módra, olyan jót röhögtem rajtuk. :D Persze érettségin mindkettőt úgy kellett átrugdosni, mert a tanuláshoz már nem volt eszük.
2020. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak fiúkkal. De az inkább verés volt mintsem bunyó. Az oka meg egyszerű: megfogták a fenekem vagy valami hasonló. Rúgtam ahol értem. 9.-10.-ben.
2020. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!