Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy közszereplő...

Mi az oka, hogy közszereplő letilt instagramon, ha sosem írtam neki semmit?

Figyelt kérdés

Még kb év elején Vasvári Vivien tiltott le, pedig egyszer sem írtam neki egy sort se sehova. Csak "lájkoltam" néha a képeit. Egyik napról a másikra eltűnt a profilja. Azt hittem akkor, hogy törölte magát.

Múlt héten Kajdi Csaba "Cyla" edzőjét követtem be a storyk miatt. Meg sem néztem a profilját sem akkor. Este újra keresem, erre ő is letiltott, pedig neki aztán még a képeit sem nézegettem mert esélyem sem volt rá.

Ez miért van a közszereplőknél? Bezzeg aki káromkodik a képek alatt, kamu profillal irogat, azok senkit nem zavarnak, érdekes...


2020. nov. 2. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Vivien azért tiltott le mert a profilképed nem 10 milliós autóban készült


A másik meg tudja a franc, azt nem ismerem

2020. nov. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
A felső 10.000 nem hajlandó elviselni alsó 10.000-beli követőket. Ez van.
2020. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaa értem :D Bezzeg olyankor jók a követők, mikor lájkolni kell a hülye posztjaikat amiért nem kevés pènzt kapnak...
2020. nov. 2. 12:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is szeretném tudni. Egy közszereplőt sem követek, de van egy ember, aki csinál egy podcastet, őt bekövettem egyszer egy közösségi oldalon, hogy nehogy lemaradjak az újabb podcast részekről. Soha nem írtam neki semmit, nem is lájkoltam, nem osztottam meg, zéró interakció volt köztem és a postjai között. Erre pár hét múlva letiltott. :D Pedig ő még csak nem is híres ember, pár száz követője van csak, és folyton mondogatja a podcastjében, hogy kövessék be a közösségi oldalain. Jó vicc.
2020. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!