Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi bánt titeket mostanában?

Mi bánt titeket mostanában?

Figyelt kérdés
legyen ez egy olyan kérdés ahová nyugodtan le lehet írni a panaszokat /aggodalmakat. Természetesen tanácsokat is adhatsz az előző válaszolóknak ,de nem muszáj

2020. nov. 6. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Engem most a fáradtság. Tegnap túlórázni kellett, ma meg normál nap = hulla vagyok
2020. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem az, hogy úgy érzem kb soha nem fogok tudni dolgozni.

26 éves vagyok, 12 éve beteg, az első 6 évben nem is volt gond, de ez az utolsó 6 év borzasztó volt. Nem tudok egy szakmát sem elvégezni a betegségtől. Most állok hozzá legközelebb, hogy egy jó szakmát megszerezzek, de közben meg itt ez a hülye vírus, ami rám nézve eléggé veszélyes, ráadásul le is maradtam a suliban a többiekhez képest. Gyakorlati helyem is csak most lett, mert nem akart senki vállalni, szintén a vírus miatt, szóval eléggé félek, közben viszont megint egy rosszabb szakaszba kezdek belépni, amikor sokat vagyok rosszul, gyengélkedek.

Félek, hogy nem fogom tudni megszerezni a szakmát.

2020. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A bizonytalanság érzése, nem találom a helyem. Nem érzem jól magam ott, ahol vagyok. Pedig már tettem érte, és még így sem jó. Valamiért nekem soha, semmi nem jó.
2020. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ráleltem az okára, hogy miért cselekszem úgy, ahogyan cselekszem. Most, egy ideje ezen igyekszem változtatni, de nehéz, mert a gyakorlat, és az elmélet-, a valódi életben való alkalmazása nehéz, így félek, hogy maradok a szintemen.
2020. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A bizonytalanság, céltalanság, az életnek az értelmetlenség érzése. Lehozott ez a vírus az életről nagyon.
2020. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
5#-el érzek hasonlóan.
2020. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Engem az bánt, hogy nem tudok aludni rendesen, csak pár órát, majd felkelek és ébren tartanak a negatív gondolataim, félek hogy depressziós leszek.. Barátom sosem volt, és szeretnék, de sosem tudnám önmagam adni mellette, mert utálom magam, és jó lenne megváltozni de nem tudom hogy.. Semmihez nincs bátorságom igazán, nem merek élni, és nem mondom el a gondjaimat soha senkinek sem..

Köszönöm a lehetőséget hogy kiírhattam.

2020. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A párkapcsolati próbálkozásaim mindig zsákutcába futnak, plusz elszomorít, hogy sokszor olyan emberek szeretetére, megbecsülésére, elismerésére vágyom, akik finoman szólva sem szeretnek engem. Ez perpillanat, a jelenlegi állapotomban annyit jelent, hogy az előző munkahelyemen igyekeztem mindenkivel jóban lenni, mindenkinek megfelelni, mindenkivel készségesen viselkedni, és mégis kiutáltak engem onnan egy év után.

Pedig én tényleg küzdöttem.

2020. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédaim életvitele miatt (meg amiatt is, hogy nincsenek másokra tekintettel) rendszeresen felébredek éjjelente akár többször is, így nagyon ritka, hogy végig tudjak aludni egy éjszakát.

Boldogtalan és magányos vagyok. Sosem volt még barátom ("pasim") és egyre jobban érzem a hiányát. Annyira szeretnék már valakit, aki szeret és figyel rám, meghallgat, akivel bárhova el lehet menni és jól érzem magam vele. Reménykedtem, hogy majd az egyetemen találkozom majd valakivel (de nem ezért mentem egyetemre!), de eddig még nem sikerült. Idén kezdtem, szóval nem telt el sok idő, de sajnos a vírus miatt alig vannak programok, sőt szinte semmi, hibrid oktatás van és most állunk át netesre.. szóval nem épp fényesek az esélyeim ilyen téren.

Nagy vágyakkal kezdtem az egyetemet, de a vírus miatt igazából úgy érzem mindent elvettek tőlünk. Szerettem volna aktívabb napirendet kialakítani, dolgozni is, de ezekkel a magas, több ezres fertőzésszámokkal nagyon nem merek kockáztatni. Szüleim javában 50+ -osak, anya tanár, apa pedig a szervezete miatt mondhatni a veszélyeztetettek közt van.

Tudom, hogy nem vagyok egyedül, de nagyon igazságtalannak érzem, hogy a vírus ennyi mindent elvett és tönkretett. Annyira jó lenne már visszakapni a régi időket, de ugye ez nem olyan egyszerű :(

Köszönöm, hogy kiírhattam magamból és szép hétvégét mindenkinek! :)

20/L

2020. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!