Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kell bekapcsolni az agy...

Hogy kell bekapcsolni az agy önvezető módját?

Figyelt kérdés
Egy csomó nagyon fontos dolgot kell elintéznem, de nem tudom rávenni magam mert lusta vagyok és tartok attól hogy nem fog sikerülni. De most az jutott eszembe, hogyha olyan beállítás lenne az agyban, amivel gondolkodás nélkül robotszerűen el tudnék bármit intézni, akkor nagyon könnyen meg lehetne csinálni mindent amit kell. Inkább emocionálisan mint technikailag nehéz dolgokról van szó. Ha ezt ki tudnám kapcsolni nagyon jó lenne. Valakinek valami tippje, hogy lehet ezt csinálni? Előre is nagyon köszönöm!

2020. nov. 7. 01:28
 1/6 anonim válasza:
Nekem néha sikerül, de magamtól, nem is gondolok rá. Elkezdek valamit és ha véletlen magam csak megyek, csinálom gondolkodás nélkül. De szó szerint addig nem gondolok semmire. Aztán amikor 10-20 perc múlva feleszmélek, addigra olyan érzésem lesz, mintha nem is én irányítanám magam, mintha lélekben nem is ott lettem volna. Mintha valaki más mozgott volna helyettem, és addig én meg lefagytam vagy nem tudom :D
2020. nov. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem neha az a fura mikor elgondolkodok, v mobilozok, hogy vannak kezeim. Oh, se hat elek. Igaz ez max havi egyszer van. 😅😂
2020. nov. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nalam többminden van.

Föleg meloban van hogy ezt is azt is el kéne intezni lehetetlen sok, nem gyözöm nem fog menni, belekezdeni sem tudok hogy beleugorjak a "tengerbe"


Es olyankor nagy levegö es annyit mondok csak magamban nyugi mindent csak modszeresen szep lassan sorjàban.


Es mert korabbi tapasztalataim:

1. Anno dolgoztam gyárban en allandoan hipergyorsan kapkodva csinaltam mindent, mig egyszer muszaj miatt rátettek egy lassu tötyögös gépre. Igy muszaj volt "fékeznem" es tötyögve haladni. De azt ugy egyfolytaban. Es a nap végén uyanannyi lett a teljesitményem. Ellentmondva a matematika fizika törvenyeinek...


2. A baràtom anno egyszer meglattam hogyan chatel, mélàzik azon mit irjon, bamba lassan képes csak a szavakat bepötyögni, nem siet/stresszel/nem pattog, és még igy is neki lett "nöje"mellettem es utanam, online ismerkedve, hogy joformàn "irni sem tud", nekem meg azota sincs baràtom aki viszont egyszerre is, több sracnak is tud irni..



Szoval mindenezek függvenyeben en rájöttem olyanra hogy hatalmas igazsàg van abban, hogy lassu viz partot most.


Nàlam az agyam "átkapcsolo gombja", (mint abban a filmben ahol Silvester Stallone atforditja a baseball sapkáját es onnanstol lenyomja az ellenfelet), amikor a sokminden nyavaja feladat elött padlot fogva, csak atsuhan ez a gondolat bennem, hogy MINDENT, de szép lassan modszeresen végighaladva rajtuk(mint az uthenger)

2020. nov. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*ja meg olyan tapasztalatok, hogy x percre van a munkahely ahova beérek kényelmesen ugye x perc alatt.

Egyszer loholnom kellett mert késésben voltam, siettem szaladtam zihàlt a tüdöm stb, es a kenyelmes idöhöz viszonyitva nyertem vele kemèny 5 percet csak..

Szoval sikerül beérnem x-5 perc alatt ugy, hogy majdnem szètestem.


Szoval fura, de hot felesleges stresszelni kapkodni mindent egyszerre csinalni, meg ilyenek. Hanem csak megfogod az elsö feladatot es ugy "öregesen"nekilàtsz. Lesz.rva a többit addig.

2020. nov. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyel vitaminokst,ginsenget. A ginseng felnyomja a tesztoszteront es tettrekeszebb leszel tole. Meg nokent is mukodik.
2020. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Edgeh válasza:
Ismerős a szituáció... Kezd el, azt majd kiderül, ha nem egy... Előtte minek aggódni... :D
2020. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!