Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alábbiak közül melyik nemzet...

Alábbiak közül melyik nemzet lányai a legszebbek?

Figyelt kérdés
A magyarok most direkt nem szerepelnek, nem akarok nagyon egyoldalú eredményeket.

2020. nov. 7. 01:50
A kérdező szavazást indított:
Svédország
Oroszország
Olaszország
Izrael
USA
Fülöp-szigetek
Thaiföld
Franciaország
Németország
Egyesült Királyság
63 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Hát pedig így hogy az oroszok benne vannak, elég egyoldalú lesz gondolom :D
2020. nov. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem mindenhol vannak szep lanyok, meg a nemeteknel is, akiket minden magyar ferfi s^aroz. 🤷🏻‍♀️

Nem latok olyan nemzetet ahol minden nő gyonyoru, marpedig egy olyan megallapitashoz hogy “ahol a legszebb nok vannak” parosulni kellene ahhoz, hogy ott a legtobb no szep legyen. Igy en az USA-t valasztanam, de csak mert ott nagyon vegyes a nepseg, valamint nagy a nepesseg, hamarabb talalkozol neked tetszo novel, van valasztek.

2020. nov. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Thaiföld kivételével mindegyik országban jártam, és mindegyikben láttam gyönyörű nőket (bár Angliában aki szép volt, arról sütött, hogy bevándorlók gyereke). Egy átlag lány szerintem a svédeknél a legszebb, de a legemlékezetesebbek számomra az izraeli zsidó lányok voltak. (A világ leghíresebb modelljei közül is van egy csomó izraeli.) Érdekes módon Oroszországban nem láttam sokkal több szép nőt, mint máshol, ahogy vártam, de lehet csak nem voltam ott elég sokáig.
2020. nov. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy annyira hülyeség. Nem tudom mi okbol terjedt el, minden országban vannak szép és kevésbé szép nők. A magyar nőkről szokták ezt a hülyeséget mondani, hogy ők a legszebbek, hát most nem azért de én láttam már olyan retek ronda magyar nőket, jó párat, hogy azokra mindent lehet mondani csak azt nem hogy szépek. Megkockáztatom az oroszoknál ugyanígy van, biztos vannak nagyon szép tipikus orosz nők, de azért ott is akad bűn ronda nagyszámban. Nem tudom miért kell az országokat így általánosítani.
2020. nov. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!