Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy már egy...

Miért van az, hogy már egy kis zsozsóval és autotune-al rapper lehet valaki?

Figyelt kérdés

Ez olyan szomorú. Ha én írok egy nulla dalszöveget, ami arról szól 3 mondatban, hogy milyen gazdag vagyok, vagy ferrarim és ezt ismétlem 3 percen keresztül, aztán szét autotuneolva felrakom a youtube-ra akkor lesz több millió feliratkozóm és imádóim.

Mert kb ez megy. Hol marad a tehetség? Ez azért elég szánalmas. Annyi élő koncertről van felvétel ahol olyan borzalmas a hangja az "énekesnek" hogy valami aktasztrófa, mégis elvakultan szeretik.

60-as 70-es években semmi hangeffekt nem volt. SEMMI! Ott csak te, és a hangos volt felerősítve. Led zeppelin, Deep Purple, Rainbow. És még sok más.


És most nem a zenei ízlésre gondolok, hanem arra, hogy mennyit csalnak a mostani "zenészek". Akkoriban kiálltál a színpadra és ha nem volt jó a hangod lefújoltak. Nagyon nagyon kevesek lehettek rendes zenészek. Kivételes tehetségek.


2020. nov. 7. 23:54
 1/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok féltékeny, szó sincs arról. Csak furcsállom, hogy ennyivel már milliókat keresnek. tizen évesen.

szöveg? semmi. Tehetség? semmi. zenei tudás? semmi. 100% csak számítógépes generált hang.

2020. nov. 7. 23:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Kis zsozsóval bármi lehetsz
2020. nov. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régen is ugyanez ment, a tehetség és képesség mindig másodlagos volt a sikeressé válásban, nem csak a zenében, hanem minden tömegek által fogyasztható művészeti ágban. Nézd meg Ozzyt pl., iszonyat rossz hangja van, és még abból sem a legtöbbet hozta ki, mégis nagyon befutott énekes lett. De ha nagyon megerőltetném magam szerintem ugyanolyan arányban tudnék gagyi zenészeket írni a régebbi időkből, mint amennyi most van. :P
2020. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!