Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz olyan , hogy...

Szerintetek lesz olyan , hogy a fehér embereket fogják inzultálni esetleg kitoloncolni?

Figyelt kérdés
Mint a holokauszt idején, csak nem vallás hanem konkrétan ha fehér akkor baja fog esni. Van egy ilyen meglátásom, szerintetek lesz ilyen?

2020. nov. 8. 01:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%
Gyorsított ütemben zajlik a lakosság-csere a fehér országokban, a jövőt pedig jól ábrázolja a dél-afrikai fehérek helyzete. Bantuék őket ölik/fosztják ki, mert a fehérek tehetnek minden nyomorukról. Legalábbis szerintük.
2020. nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Dél-Afrikát akartam volna hozni, de akkor ez a kérdés nem élt volna sokáig. Most, hogy leírom, lehet. De bennem van. Találtam facebookon pár ilyen oldalt akiknek a szavából azt veszem ki, hogy nem kellene kellemesen bánni a fehérekkel mert elnyomók. Én senkit sem nyomok el pl. mégis engem találnak meg a pályaudvaron valamiért. Legutóbb lökdöstek és senki nem jött segíteni , nem várom el mert biztos bennem van a hiba, de rosszul éreztem magam, megalázó volt. Azért hagytak békén mert pont bejött egy busz és igaz nem arra vártam , de felmentem. És elindultunk. Szerencse, hogy telekocsival haza tudtam menni.
2020. nov. 8. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!