Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még valaki, akit megöl az...

Van még valaki, akit megöl az unalom a vírus miatt?

Figyelt kérdés
Üzletet vezetek, de a vírus miatt az embereknek teljesen elfogyott a pénzük és már félnek is újra, mióta ennyi a napi fertőzött, ezért pang a bolt. Nem tudom egésznap a polcokat rendezni, kiolvastam már pár könyvet is, most netezek, de már ég a szemem a képernyő bámulástól, unatkozom. Van még közületek valaki hasonló helyzetben?
2020. nov. 10. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Fejleszd a nyelvtudásod, keress sorozatokat. Takaríts ki olyan helyeket amikre amúgy nincs idő de ráférne
2020. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
+ ha lenne rá lehetőséged szállíts házhoz
2020. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Fejleszd magad és örülj, hogy van munkád.
2020. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy, én nagyon örülök ha van extra időm! (Nekem a home office miatt lett napi 2-3 órám pluszban.)

Olvasok, sportolok, sütök-főzök. A helyedben tuti, hogy egész nap könyveket bújnék, én örülök hogy van időm olvasni, és jó lenne ha még több lenne. :)

2020. nov. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lassan már nincs olyan pontja az üzletnek, ami nem ragyogna a tisztaságtól. :D Szerintem egyébként is kicsit tisztaságmániás vagyok.:/ Az elején nagyon örültem én is a plusz időnek, de már jojózik a szemem a sok olvasástól meg hogy nem szól hozzám órákig senki sem be is punnyadtam, mint aki be van szívva olyan vagyok. :D Már elvonultam az üzletnek egy olyan sarkába ahol nem látnak és nekiálltam tornázni is. :D De ez kegyetlen. Aki írta hogy fejlesszem magam az felrakta az i-re a pontot, nehezen állok neki, de most azt hiszem eljött az ideje.
2020. nov. 10. 15:27
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként sajnos szerintem nem sokáig lesz munkám, lassan elfogynak a tartalékok, siralmas a helyzet. :/
2020. nov. 10. 15:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Megmutatom, milyen beadandóim vannak, a zh-kat is megírhatod helyettem. Én meg munka után rajzolni, főzni, horgolni, írni fogok, ezekre igazán évek óta nincs időm.
2020. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kiszállítást nem tudsz vállalni? Milyen jellegű üzlet?
2020. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már konkrétan az őrület határán vagyok ettől a hülyeségtől, pedig van munkám (még). Voltam az első hullám idején állásidőn, most is kérdéses, hogy megint leszek-e... vagy most már élből menesztenek? Még nem tudom. Szerettem eljárni kajálni, hülyeségeket venni magamnak csak úgy. Konkrétan semmi szórakozásom nincs se örömöm emiatt a kib... szar miatt.
2020. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!