Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek olyan...

Mi a véleményetek olyan nőkről aki külföldre mennek kétkezi munkát végezni hogy a megkeresett pénzből 1600€ táskát vásároljanak?

Figyelt kérdés

Ausztriába költözött de előtte talált egy osztrák pasit aki befogadta mert annyira vonzotta a luxus életvitel és a gazdag Ausztria és luxus fogyasztási cikkek (luxus kozmetikumok 35€ rúzs, fast fashion ruhák, 150€ fodrász). A megvásárolt kacatjait a youtube csatornáján mutogatja.

Rendkivűl káros amit csinál - főleg most amikor sokan maradnak munkanálküliek - és sok fiatal lányban kelthet szorongást/irigységet/depressziót mert nem tud 1600€ táskát vásárolni vagy hetente több száz euróért összeredelni mindent.

https://www.youtube.com/watch?v=7CsFdiYfOOI


2020. nov. 12. 22:09
1 2 3
 1/24 Noren1989 ***** válasza:
87%
Bocsàss meg, de pont leszarom. Influencerek tömkelege csinàlja ugyanezt, itthon.
2020. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

jó ez a táska dolog olyan mint h márpedig feltétlenül fontos az új turbó vagy gátló szett mert hát anélkül nem lehet ééééélni :D

arra költ amire szeretne.

2020. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem luxus, amit ez a liba csinál, és ahogyan él. Pont ő az, aki berendel a neten mindenféle kacatot ingyenes házhozszállítással, bemutogatja videókban, utána meg visszaküldi.

Én néztem egy darabig, de egy nagy kamu a csaj, úgyhogy nem követem. Emellett arrogáns és lekezelő, pedig nincs mire arrogánskodnia.

2020. nov. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezért elsősorban a nevelésben van a titok, a szülők feladata még otthon megtanítani a helyes értékrendet, értékítéletet a gyerekének még tini kor előtt. Illetve az egészséges önbecsülés kialakulását, pénzügy intelligenciát, prioritásokat. Ha ezek az alapok megvannak, kizártnak tartom, h a gyerekekből egy élvhajhász, munkakerülő, golddiger, prosti, drogos, vagy egyéb alantas életvitelű egyén váljék.
2020. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

Kit érdekel!

Mióta világ a világ, azóta vannak szegényebb és gazdagabb emberek.

2020. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen arrogáns és lekezelő és nincsen mire arrogánsnak lennie.
2020. nov. 12. 22:24
 7/24 anonim ***** válasza:
56%

Ez a lány dentálhigiénikusként dolgozik kérdező, de amellett van egy diplomája is. Közel lakott az osztrák határhoz, de nem azért ment Ausztriába, hogy azt csinálja, amit te leírsz, egész egyszerűen a párja, akit megismert osztrák. Amúgy van egy cuki kutyája is, elég sok mindent őszintén elmmond magáról a videóiban, semmi baj nincs vele. A ruhákat meg a sminkeket, táskákat szereti mint a nők többsége. Nem tudom ebben mi olyan nagyon elítélendő. Az meg hogy influencerkedik nem tudom miért fáj neked, te is elkezdhetsz influencerkedni, semmi sem gátol benne.

Ne légy irigy, nagyon csúnya és taszító tulajdonság. Ha valaki nem szimpatikus, oké ne legyen, nekem se mindenki az, de attól még nem próbálom lejáratni az interneten.

Ajánlom, hogy nézz bele néhány videójába, megfogod látni, hogy semmi olyat nem tesz, amiket te állítasz róla.

2020. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én meg már azt hittem, hogy a csirkefeldolgozóban dolgozik, és így vesz 1600 €-s dizájner táskát. Mondjuk szerintem őrültség ennyire túlárazott szarokat venni, mert annyit sosem fog érni az cucc.
2020. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Igen belenéztem és roppant zavaró az a fajta kérkedés amit csinál és a lenéző és arrogáns stílusa. Ha jól tudom egy két éves főiskolai képzésen vett részt ami egy BSC se üt meg ami az alap.
2020. nov. 12. 22:31
 10/24 A kérdező kommentje:
Jönnek az elbocsájtások a korona miatt igy lehet még hogy a feldolgozóba találja magát.
2020. nov. 12. 22:32
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!