Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor ők az úgynevezett...

Most akkor ők az úgynevezett menők, mert nem hordják a maszkot?

Figyelt kérdés
Igaz Budapesten a belvárosban már kötelező a maszkviselés, de az emberek felén nem volt. A végén már én éreztem cikinek, hogy felvettem az utcán is. Ennyire mindegy az embereknek, hogy kapnak-e egy jó zsíros bírságot?
2020. nov. 12. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Egy másik kérdés kapcsán (este 8 után nevetséges indokkal volt kint) már írtam: ha sokan nem fogják komolyan venni a szabályokat, akkor egyszer csak bekeményítenek, és röpködni fognak a 20-50e Ft-os bírságok a föl nem húzott maszkok, és a 8 óra után 5 perccel kint sétálások miatt.
2020. nov. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#2 Elvileg már első este büntettek.
2020. nov. 12. 22:50
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem gondolnám, hogy menőnek gondolnák magukat, nem merülnek bele ennyire egy szituáció elemzésébe, annyi hogy leveszik és kész, nem gondolkoznak. Te sokkal többet agyalsz valamin, amin nem kéne. Ha leveszik és nem hordják tegyék azt, hol szarom le. Nem a mi felelősségünk az ő egészségük. Ha tudod, hogy te hordod legyen annyi elég neked. Mostanában már annyira túl feszkózik mindenki mindent, hogy elviselhetetlen. Vegyetek egy mély levegőt és nyugodjatok le. Mindenki jobban jár. Tudjátok, keep calm és mindenki nyugodjon le a p*icsába.
2020. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
#3-as! Itt nem az ő egészségükről van szó, hanem a többi emberéről...
2020. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

#3 Személy szerint le sem szarom az ilyen emberek egészségét, a bibi viszont ott van, hogy ha rajtam van maszk, egy covidoson viszont nincs, akkor ezerszer nagyobb eséllyel kapom el a vírust, mintha rajta lenne maszk, és rajtam nem.

Ez alatt a fél év alatt milliószor el lett már magyarázva, hogy a maszk első sorban azért kell, hogy ha TE vagy a vírushordozó, akkor ne tudd tovább adni a vírust az összes körülötted lévő embernek, és nem pedig azért, mert téged olyan hú-de-nagyon véd.


Namármost... Kell az nekem, hogy potenciálisan ki legyek ütve 2 kibszott hétre azért, mert randomjóskának egy kicsit kényelmetlen a maszk, ezért úgy dönt, hogy mindenki más mehet a pcsába? Nem igazán.

2020. nov. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%

Rogan Ceci megmondta,h a maszk nem ved.


A Zorbanista dijtatura kenyszeriti az embereket a maszkviselesre.

Sokan mar nem hallgatnak hireket se,mert eleguk van a mesterseges gazdasagi csodgyartasbol es az emberek ellehetetlenitesebol.

2020. nov. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Suttyók, - nem menők!
2020. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Ezt én sem értem. Miskolcon is kötelező, de nem veszik fel. Nagyon bosszantó. Persze ha mersz szólni te vagy a sz.r
2020. nov. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A főnök a kollèganőm kezèbe nyomott pàr maszkot (nem volt becsomagolva). Az letette az asztalra, aki jött, vett belőle egyet, meg megfogott màsik hàrmat. Szèpen nyaltuk egymàs kezèt, a maszk àltal. 😅 de nem akartunk "zsìros bìrsàgot"...
2020. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!