Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol vegyek alváshoz garantálta...

Hol vegyek alváshoz garantáltan jó minőségű füldugót? A gyógyszertárban vettem 1-200 ft-os szilikon füldugót (narancssárga), de nem igazán zárja ki a hangokat és elég kényelmetlen is.

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdeklődj a gyógyszertárban, akár egy nagyobban!


A párom például az Allee patikájában vett egy drágább, profibb darabot, az bevált neki.

2020. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ohropax jó minőségű
2020. nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Jobban jársz egy zajszūrõs fejhallgatóval, beraksz max hangerõn fehérzajt és úgy alszol mint a bunda.
2020. nov. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól raktad be azt a narancssárga cuccot? Egy vékony hengerré kell összegyúrni, és szinte teljesen bedugni a hallójáratba. (Ami, ha érzékeny a hallójáratod, eléggé tud fájni.) Aztán megvárni, míg kitágul, és kitölti a helyet. Pár perc után eléri a maximális szigetelőképességét.


Itt egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=pN_-2mFtgjs


Kihúzni lassan és óvatosan forgatva kell, hogy ne legyen baja a dobhártyádnak a hirtelen rántástól és nyomásváltozástól.


Ennél jobban szigetelő fajtát nem hiszem, hogy fogsz találni.


Ha nem megy így, mert fáj, mint nekem, akkor van vékonyabb típus, de az cserébe gyengébben is szigetel. Az Orthopax rózsaszín szivacs füldugója jobb valamivel, de igazából a gyerek verzió (zöld) ami semmi kellemetlenséget nem okoz nekem.

2020. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, benéztem, nem szilikon, hanem szivacs füldugóra gondoltam. Szóval akkor a szivacs füldugót próbáld ki, lényegében minden patikában kapsz, kb. 100 Ft egy pár. Elvileg egyszer használatos. És úgy rakd be, mint a fönti videón.
2020. nov. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez az olcsó nekem is kényelmetlen. Állandó a feszítő érzés és a belső hangjaimat hallom csak. Nem erre van kitalálva. Rosszabbul aludtam, mint nélküle. Lehet kapni nagyobb patikákban jobb minőségűeket is, ami a külső zajokat alaposan szűri, de nem csak a belső hangjaidat hallod sokszorosan hangosítva. Kényelmes is a fülben. Ezek azért több ezer forintnál kezdődnek.
2020. nov. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!