Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ember megijesztett, mit...

Egy ember megijesztett, mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval egyedül vagyok otthon. A szüleim tanárok, és a tanárokkal mentek valahová túrázni(Felvidéken élünk, szóval az alsó tagozatos tanárok járnak suliba), csak holnap reggel jönnek. Tegnap este, ugy döntöttem, hogy ki viszem a szemetet, mert takarítottam, és összegyűlt. A szemetesnél ott volt egy ember. Ott turkált a szomszéd kukában. Amikor kiürítettem a konténerbe a kukám tartalmát, és menni akartam, megkérdezte, hogy nincsen e nálam cigi. Ekkor már megijedtem. Mondtam, hogy nincs, és be akartam szaladni, de elkapta a szemetes fogantyúját, és elkezdte rángatni. Én is rángattam, erre megragadta a kezem és magával akart vinni. Valahogy kirángattam a kezem, és beszaladtam. Azonnal hívtam anyumékat, hogy félek, azt mondta, csengessek be a szomszédhoz, de ő nem nyitott ajtót. Rettenetesen féltem. Most már reggel van,de még mindig nem merem kitenni a lábam a lakásból. Ez a rettegés elmúlik? Vagy mi lesz? Mit csinaljak?
2020. nov. 20. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Semmit, egy drogos csöves volt. Jól tetted hogy elfutottál. Nem ismerem a szlovák rendőrséget, de saját tapasztalat hogy a magyar rendőrök nem csinálnak ilyen esetben semmit. Majd az utca megoldja ha visszatér a drogos.
2020. nov. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az ilyet nem lehet feljelenteni, mert maximum kap egy felfüggesztett 3 napot aztán jót röhög.


Ha még egyszer viszed ki a szemetet, legyen nálad gázspray, de a legerősebb, ami még legális! Ha megint beléd köt, fújd szembe de a biztonsági távolság be nem tartásával 5 centiről.


Ha esetleg apukáddal el tudjátok kapni, akkor apukád helyében úgy megrugdosnám, hogy többet ne legyen kedve sem téged sem másokat molesztálni!

2020. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#2 folyt.


Persze a gázspray-t először messziről kell elkezdeni fújni aztán ha már harcképtelen lett akkor fújd a szemébe meg az orrába közvetlen közelről az egész tartályt.

2020. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!