Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már találkoztatok nagyon...

Már találkoztatok nagyon bunkó, mindenbe belekötő, rosszindulatú emberrel akinek semmit nem ártasz de egyfolytába bánt téged meg mást maga körül még akkor is ha alig ismer?

Figyelt kérdés
2020. nov. 21. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ezeknek az embereknek tulajdonképpen önmagukkal van bajuk, nem másokkal.
2020. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyessel értek egyet.
2020. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott sokaig tartani az ismerkedesunk, mert hamar orrba vágom es utana mar nem is olyan baratsagtalan :)
2020. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem a legnagyobb szociális kihívás őket jól kezelni. Kerülöm a konfliktust és kedves, toleráns vagyok míg lehet, de ha kell, úgy lehordom hogy fél évig köszönni se fog...

Eközött a 2 véglet között nehéz megtalálni az éppen megfelelő viselkedést, leginkább ilyenlor azt szoktam, hogy elültetem a fejében finoman hogy "velem nem kéne szórakoznod". Már ja rendszeresen muszáj a közelében lennem és együttműködnöm vele. Ha lehetőségem adja, akkor pedig a legjobb megoldás az hogy elkerülöm, ignorálom.

2020. nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyannal találkoztam, aki kiskirálynak érzi magát egy intézményen belül, ahol valójában nem is ő a vezetője.
2020. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát a legtöbb ember ilyen... :/
2020. dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisebbségi komplexusuk van. Bizonytalanok önmagukban, ezért van nagy szájuk. Aki csendes,az sokkal normálisabb,mint ezek a nagyhangú jájjdevagány típusú bunkó lumpenproletárok.
2020. dec. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!