Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eladtam, de nagyon megbántam?

Eladtam, de nagyon megbántam?

Figyelt kérdés

59 éves férfi vagyok, és több mint két éve rám is rám jött a "pénz" dolog. Eladtam egy Simson SB 50 1976-os évjáratú motort. Évek sora alatt nálam volt. Gyakorlatilag teljesen gyári állapotban levő motorról van szó.


Egy felvásárló vette meg, akiben nem is vagyok biztos hogy az volt. 90.000 forintért adtam el (akkor még nem tudtam hogy mennyiért mennek ezek a motrok, fiam mondta hogy 400.000 forintokért mennek) addigra már eladtam.


Fiam idén megszerezte a jogosítványát (AM) és azóta is előhozza ezt a dolgot.


Jelenleg nincsen motorja (csak egy babetta) van neki 230.000 forintja. Akar venni egy Motorhispania Rx 50-et 229.000 forintért. Rájöttem arra, hogy ha most meglett volna a simson, megmaradt volna a háztartásba a pénz.


Azóta szinte minden nap eszembe jut a motor, és rettentően hiányzik. Mit tudnék tenni?


Nem bírom feldolgozni.



Köszönöm! Elnézést a sok szóért, remélem azért így érthető.



Itt a simsonom: [link]


Már csak képi emlékem van róla. Feldolgozhatatlan.


2020. nov. 22. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
"Mit tudnék tenni?" - Semmit, engedd el.
2020. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Most már semmit. Ne is rágódjatok ezen. Majd legközelebb okosabb leszel.
2020. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hát igazatok van. Feldolgozni nem nagyon lehet. Talán az idő begyógyítja a fájdalmat.
2020. nov. 22. 20:35
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen motorhoz csak egyszer lehet szerencséje az embernek.
2020. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves #4 Hogy érted...
2020. nov. 22. 20:39
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Gondolj bele, sokan a házukat vesztik el és azt is fel kell dolgozni. Tényleg irreális árakon mennek a Simsonok, de azért lehet találni 150-200 ezer körül is. Szerintem szedd össze a pénzedet, vigyázz rá, napi szinten nézegesd a hirdetéseket, és ha találsz egy alkalmi vételt akkor csapj le rá.
2020. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Napisz**r.hu az Internet pöcegödre. :D
2020. nov. 22. 20:49
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 - nak szólt.
2020. nov. 22. 20:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!