Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nézem a SW Rebels című sorozat...

Nézem a SW Rebels című sorozatot és van egy szereplő benne aki nagyon bejön.Ez konkrétan mennyire beteges?

Figyelt kérdés
Ez egy animációs sorozat és az egyik szereplő annyira bejön,hogy azt kívánom, bárcsak létezne,mert nagyon szeretnék szexelni vele.A Fő Inkvizítor az.
2020. nov. 23. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy voltam vele, hogy áhh elmegy, tuti fiatal vagy még... Aztán kiderült, hogy a Fő Inkvizítor... Hát.. Ez tényleg beteg 😂


20/F

2020. nov. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt reméltem Sabine vagy Ahsoka lesz az, úgy még védhető lett volna, az Inkvizítor tényleg elég beteg, de hát kinek mi... :D
2020. nov. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rule 34
2020. nov. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugye a sötét oldal ereje...
2020. nov. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyu, én a '90-es években Lara Croft félmeztelen posztereivel raktam tele a szobám, pedig akkor a csaj még csak pár poligonból állt. 😏
2020. nov. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!