Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel lehet orvosolni a...

Mivel lehet orvosolni a szeretet hiányt?

Figyelt kérdés
Emberi kapcsolat nem jöhet szóba, tudom hogy az a legjobb orvosság de az nem kivitelezhető, nekem valami gyógyszer kéne vagy más lehetőség.

2020. nov. 25. 10:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok kapni potolni akarom
2020. nov. 25. 10:48
 12/17 anonim ***** válasza:
Pótcselekvés nem megoldás. Még érjél egy kicsit.
2020. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Még valaki? Ötletek?
2020. nov. 25. 16:07
 14/17 anonim ***** válasza:
Önkéntes segítő egy állatmenhelyen.
2020. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon szeretek kutya kakit öszedni, meg azt sem nagyon szeretem ha össze nyal vagy össze karmol, de értem a logikát
2020. nov. 25. 18:37
 16/17 anonim ***** válasza:

Ne féljetek! - gondolatok a félelem kor- vagy kórtünetéről ...

farkasretiplebania.hu › content › ne-f...

Translate this page

Mar 26, 2011 — Hogyan lehet orvosolni a szeretet-hiányt? ... Mivel a bizalom szeretetet is jelent, ezért rábízni életünket Istenre azt jelenti, hogy szeretetből ...

2020. nov. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A netes kapcsolat semmilyen. Ha valakit nem látsz, akkor azt hiába szereted, ha személyesen találkozol vele, talán még ki is ábrándulsz. Egy kutyát igazából lehet szeretni, és az is szeret téged, és lehet, az ő révén találsz olyan embert, akit tényleg tudsz szeretni.
2020. dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!