Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is ki van ábrándulva az...

Más is ki van ábrándulva az emberekből?

Figyelt kérdés
Annyira sok rosszindulatú, buta, ellenséges ember van.. Azokra gondolok, akik nem ismernek, főleg neten (pl. itt), de a való életben is. A kasszás a boltban mogorva, az utakon az autósok idegbetegek, a munkahelyen sokan kibeszélik a másikat.. Ha van valami gondja valakinek, egyből a rosszat feltételezik, soha nem a jót. Ha valaki gluténmentesen táplálkozik és közben vékony, biztos hogy köpködnek rá, hogy ez meg mért nem eszi meg a kenyeret? Az eszükbe se jut, hogy beteg, és nem eheti meg. Én annyira el vagyok már keseredve ezen.. Más is így látja, vagy én fújom fel ezt túlságosan?
2020. nov. 26. 13:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
73%
Most összefoglaltad a magyar mentalitást, eddig sem volt ez másképp, most meg még fokozottabb a pesszimizmus. Van egy tolvaj kormányunk, nyakunkon a pandémiaőrület, korlátozások ezerrel, munkanélküliség az egekbe, mindenki napról napra él. Minek kéne örülni?
2020. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
22%

hát... én talán részben az emberi rosszindulatnak köszönhetem hogy semmit nem kaptam meg amit igazán akarok, részben meg talán a saját fogyatékosságomnak hogy hiányzik belőlem, ami másokban megvan...

mára talán egyetlen jó dolog hogy sokmindent megvehetek magamnak.

2020. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Igen persze, tudom. Csak ha ennyi gond van, akkor mért kell tetézni? Pont hogy legalább az emberek kedvesebbek lehetnének egymással, ha már ennyi szar van, de persze azt is megértem, hogy nincs erre már erejük, csak legalább akkor direkt ne lennének rosszindulatúak.
2020. nov. 26. 13:36
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Már kb.10 ève kiábrándultam az egész emberiségből.
2020. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Őszintén, azért tettem fel ezt a kérdést, mert sokszor azt érzem másokon, hogy rám néznek rossz szemmel, ha valami ilyesmire utalok, hogy nem szeretem az embereket a fenti okok miatt. De ha más is így gondolja mint én, akkor kicsit megkönnyebbülök, hogy nem velem van a baj:)
2020. nov. 26. 13:40
 6/36 anonim ***** válasza:
91%
Én már baromi régóta így vagyok ezzel, mint te kérdező és a helyzet egyre csak rosszabb. Nem hiába van szocfóbiám...
2020. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
0%

Én nem ábrándultam ki az emberekből. Sokszor azért fogom a fejem, hogy a lakosság háromnegyede hogy lehet ennyire buta, befolyásolható, hiszékeny és irigy.


Ha sz..rból (vegyétek szó szerint) csinálnának csokit, azt is megennék minden kérdezés nélkül.


A rossz mellett ott a jó is azonban. Ettől lesz egyensúlyban a világ.

2020. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
55%
7-es sajnos nincs egyensúlyban. Szarból, rosszból sokkal több van, mint jóból, legalábbis Magyarországon biztosan.
2020. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
67%
Amit leírtál, az a magyarok tipikus mentalitása. Ha nem lennénk ilyenek, a politikai, gazdasági állapot is jobb lenne. Ez sajnos egy önmagát tápláló körforgás. A folyamatos agymosás a média által, csak felerősíti ezeket a tulajdonságokat.
2020. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
32%

8 - a jó akkor válik jóvá, ha az átlagos felértékelődik. Egy pohár víz is csak addig átlagos, amíg nem a sivatagba vagy 60 fokba, ahol ingyen sózott hering potyog az égből.

Ezt csak azért hoztam fel, mert hajlamosak vagyunk a rossz dolgokat nagyon megjegyezni, a jók felett meg átsiklani.

2020. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!