Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a "félig hasznos" értekelés...

Ez a "félig hasznos" értekelés a válaszoknál mire jó?

Figyelt kérdés
Ti használjátok? Ha igen, akkor mikor?

2020. nov. 26. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Szoktam használni, mert nem csak fekete és fehér van. Ha félig hasznosat nyomok, az azért van, mert van amiben hasznos a válasz, van amiben nem. Pl. válaszol a kérdésre, de hülyeségeket tesz hozzá.
2020. nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Amikor veletlen mellé nyomsz/kattintasz, legalabb nem a teljes ellenkezöjét jelzed :D

Nàlam erre jo :)

2020. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Olyankor használom, ha szerintem a válasz félig-meddig hasznos :D

Így igaz, nem minden fekete és fehér, ha pl megfogja a lényeget és alapvetően hasznosan reagál, de megtűzdeli pár hülyeséggel, akkor megy a feles. De ritka, hogy egyáltalán értékeljek, általában elfelejtem/elsiklok felette. A válasz tartalma fontosabb, mint az értékelése :D

2020. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szoktam használni, mert a mondatok közt vannak jó, elfogadható tényezők is sok esetben, ha nem is teljesen jó a válasz.
2020. nov. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy akkor használom, amit #1-es is írt, hogy igaza van valamilyen szinten, de azért sajnos mondott hülyeséget is, viszont nem az van többségben. De ilyenkor azonnal kommentelek is, hogy "igaza lehet" vagy "félig igaza van" vagy "majdnem jó" DE... és szépen leírom kommentjének melyik részével nem értek egyet. Na ez számomra a félig hasznos.


Vagy az olyat jelölöm félig hasznosnak, ahol INDOKOLATLANUL bunkó vagy fellengzős, önelégült barom a válaszoló. Ezzel jelzem azt, hogy "ok haver, igazad van, de lehetne más stílusban is"... Mondjuk általában ezt is megmagyarázom xd

2020. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!