Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 170 cm-hez sok a 63-64 kg?

170 cm-hez sok a 63-64 kg?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy vagyok ennyire sok kilóban, hisz még mindig S-es ruhákat hordok.. A méreteim meg 95-68-100 cm
2020. nov. 27. 14:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Engem is jobban dicsérnek, illetve nem volt kifogásuk a + 10 kilóval sem, nekem a csípőm, hasam nőtt, így meg a passzentos ruhák nem voltak előnyösek, amik s esek voltak, így már régóta m van. Meg ahogy idősodik az ember 30 évesen már nem jó ugyanazokba a cuccokba passzírozni magam, mint 20 évesen. Mint mondjon az, aki már szült... Én nem tervezem, de a testünk ettől függetlenül ennyi idő alatt változik, csak lassabb ütemben. Na mindegy, de ha te jobban érezned magad pár kiló mínusszal, azért könnyen lehet tenni.
2020. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod
2020. nov. 27. 18:30
 13/19 anonim ***** válasza:
Meg 30 felett, ha valaki gyermektelen, több pénze és ideje van odafigyelni magára, pláne ha nem is tervez ilyet a jövőben, bár ismerősi körben 90% ennyi idősen az, hogy 1-2 gyereke van, de ez már nem a kérdéshez kapcsolódik.
2020. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

[link]

Olyasmi vagyok, mint a jobb oldali. 64 kilóval. A mozogni nem képes, szar kaját zabáló emberek világában sok ez a súly, más univerzumban igazán csinos.

2020. nov. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem sok lenne.Én 58 vagyok ilyen magassághoz,de semmi mellem nincs kb.Fenekem annál nagyobb,derekam meg mint neked,68.(ami annyira nem szàmít vékonynak)Namost ha én felszednék pár kg-t nagyobb lenne a fenekem meg vastagabb a derekam? Mert abból nem kérek.Egyébként edzek rendszeresen itthon is,meg konditeremben is (csak most zárva van).Tehát testalkattól függ nagyon js.
2020. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
A derekam érdekes módon nem hat vastagnak, sőt... de ettől függetlenül szeretnék lefaragni belőle.
2020. nov. 28. 12:51
 17/19 A kérdező kommentje:

[link]


ennek a lánynak is 68 cm a dereka, még sem látszik

2020. nov. 28. 13:10
 18/19 anonim ***** válasza:
Azért mondják,hogy testalkattól függ.(15# vagyok amúgy).Nekem is 68 a derekam meg a csipőm is hasonló (habár ezzel mindig bajban vagyok,hogy hol is kell mérni).Viszont neked 95 a melled,nekem 70Bs melltartóm van.Nem tudom mennyi lehet egy nagyobb mell súlya,de ha azt veszed,hogy nagyobb mell + 2 kg izom,lehet nagyjából ugyanúgy nézünk ki,és senki se gondolná,hogy az 5 kg különbség.
2020. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nekem 70D a melltartó méretem, és közepesnek néz ki. A vállam viszont elég széles. Ha több vagyok, az tuti nem a mellem miatt van :))

Érdekesek ezek a méretek, mindenesetre

2020. nov. 28. 13:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!