Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Korlátozás nélküli karácsony!...

Korlátozás nélküli karácsony! Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor ezt szeretné! Akkor mi a francnak kellett eddig a korlátozás? Miért kellett tönkretenni vàllalkozásokat ha a karácsony miatt mindenki mehet ahova akar? Ugyanez volt nyáron is. Nevetséges ez már. Mi lesz ezután? Januártól ismét teljes lezárás?
2020. nov. 28. 23:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy már harmadik napja van jóval több, mint 100 halott és több, mint 6000 fertőzött. A szigorításokat 2 héttel ezelőtt vezették be. Arról beszéltek egy időben, hogy egy vagy két hét lesz mire érezni lehet valaminek a hatását. Hát nem úgy tűnik, mintha működnének.


Tessék a mai:


"Rekordmagas az új fertőzöttek és az elhunytak száma is"


"6819 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést"


"Elhunyt 156 többségében idős, krónikus beteg"



Én még olvastam egy érdekes cikket ami statisztikán alapult. Szeptember végén illetve október elején. Ami azt taglalta, hogy december közepére 200 halott lesz nálunk naponta. Ami azért nincs olyan messze már.

2020. nov. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
24%
Az egész egy lecsorosítási folyamat. Becsödől minden, s majd az új világban a kiszolgáltatott embereket kihasználva felépítik a mások által megálmodott világot. Tehát, hulljon a férgese, és ha nem velünk vagy akkor pusztulj meg.
2020. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
72%
Nem értek egyet azzal, hogy a nehézkesen elért, apró eredményeket az idő töredéke alatt meg fogjuk semmisíteni Magyarországon. Amit én tehetek mindenkiért, azt viszont meg is fogom tenni. Nem mászkálok feleslegesen. Nem keresek indokokat, hogy kujtoroghassak. Kerülni fogom a tömeget. Ha elkerülhetetlen helyzet áll elő, akkor inkább nem teszem meg, amit elterveztem, - elnapolom. Társasági érintkezést kizáró eszközpark segítségével fogom ápolni a személyes kapcsolataimat. A neten rendelés lehetőségét jelenleg fontolgatom, - így ez még nem "100-as", - de hajlok arra, hogy élni fogok ezzel a lehetőséggel. Két éve temettem el az édesanyámat, amire ingem-gatyám ráment, - most nem akarok hasonló töltetű és kaliberű dolgokkal foglalkozni, amennyiben ez elkerülhetőnek tűnik. Garancia semmire sincs, de az ember megtehet saját maga belátása szerint óvintézkedéseket, - nem kötelező beállni abba sorba, amely végzetes is lehet számunkra vagy a szeretteink számára. Szerintem morbid dolog családi ünnepként aposztrofálni egy olyan lehetőséget, amelybe bele is halhat bármelyik ünneplő. Nem állítom, hogy az a helyes, amit én fogok tenni és nem is próbálok befolyásolni senkit abba az irányba, hogy így tegyen! Sőt, azokkal sem fogok itt vitatkozni, akik szöges ellentétben gondolkodnak velem! De én meg fogom tenni azt, amit a leghelyesebbnek vélek, - nem az interneten szapulok másokat!
2020. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
78%
Adnak a szrnak egy pofont...
2020. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
25%
Hát korlátozás ide vagy oda mi azért első napján 10-en csak összeülünk. A kiccalád meglesz.
2020. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem helyeselném ha olyan döntés születne hogy feloldják a korlátozásokat karácsonykor.
2020. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lepontozott már a sok fityeszes birka amiért azokkal az emberekkel akikkel mindennapi kontaktba vagyunk le merünk ülni karácsonykor egy asztalhoz😂😂
2020. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
#17: Senki nem mondta, hogy nem találkozhatsz velük. Jelenleg sincs olyan szabályozás, hogy nem találkozhatsz, ebédelhetsz a rokonaiddal. Kár idejönni vitatkozni.
2020. nov. 29. 17:37
 19/30 anonim ***** válasza:
56%
#18 Nem vitatkozom csak feltűnt, hogy keményen le van pontozva a 15-ös válaszom.:D
2020. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam enis, hogy ünnepekre kb feloldanak majd mindent. Csak akkor döntsük már el, hogy veszélyes ez a vírus és kitartunk emellett az álláspont mellett vagy igazából nemis annyira gázos a szitu, mint ahogy előadják és mindenkit összeengedhetünk mindenkivel. Mert egyszer ez, egyszer az, így baromi unalmas pedig sosem voltam kormánypárti ellenes.

Én most pont a vírussal küzdök, kapom azért rendesen, a kórházba is bekellett vinni. Nyilván nem fogok meghalni benne de tényleg nem egy kellemes érzés átesni rajta és nem akarnám, hogy másoknak is ilyen szar legyen, ha nem muszáj mert kitudja kin, hogyan jön ki.

2020. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!