Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Apum egyedul él, én is. Ő 65,...

Apum egyedul él, én is. Ő 65, én 30. Kb csak egymásnak vagyunk. Az jó módszer hogy egy hétig nem megyek sehova a kutyasétáltatáson kívül, és utána meglátogatom?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok?

Ti hogy csináljàtok?

Mentem volna a hètvégèn, de kicsit náthás vagyok, és nem mertem, de hiányzik. Nemrég lettünk csak jóban, miután elváltak anyámmal.

A féltem és a hiányzik vetekszik bennem.

Ő amugy egy 200 fos faluban él, és heti 1x elmegy a kisboltba kb.

Nekem megszunt a munkahelyem, es a suli itthonrol van


2020. nov. 29. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Ha félted, akkor inkább a videoalapú információcserét javaslom. Ha bevásárlással segíted, akkor leteszed az ajtaja elé a megpakolt bevásárló szatyrot, megvárod, míg integet, váltotok egy pár szót kellő távolságból, majd beviszi. Ajánlott részéről a higiénés szabályok körültekintő alkalmazása. Azért csak vagy annyira józan, hogy meg tudd ítélni, mi az, ami még belefér a kockázatok minimalizálásába!
2020. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtàl!

Igazából teljesen igazad van...

A bevásárlásos segitségnyújtás kiesik sajna, mert se autóm, se emelnem nem szabad... de akkor marad a telefonos beszélgetés, mint eddig...

2020. nov. 29. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit, kérlek!
2020. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak a kistelepüléseken is szociális szolgáltatások, ahol pl.: a bevásárlásban is besegítenek.
2020. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!