Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki milyen különleges dolgot...

Ki milyen különleges dolgot tenne meg?

Figyelt kérdés
2020. nov. 29. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kifejtenéd, hogy pontosan mire gondolsz?

Én például számtalan extrém sportot csináltam az élvezet kedvéért. Számít? Az, hogy több művészetet űzök és sikeres vagyok bennük, az különlegesség?

2020. nov. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírásánál egy konkrét dologra..

de amúgy klassz amit írtál..

2020. nov. 29. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de mi az a konkrét dolog? Egyáltalán nem egyértelmű.
2020. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy nyári éjszakát egy nagy emeletesház tetején töltenék. Egy nagyobb városban.
2020. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugranák egyet a mélybe jó magasról,az a néhány másodperc amilyen adreralint ad,le igranák még repülőről is az a szép látvány.
2020. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem most a legkulonosebb dolog lenne a szulovarosomban, Budapesten vegigmenni a maszkos emberek kozott.

Marcius ota a ferjem es en vagyunk az egesz vilag. Angol faluban elhagyatott setautakon jarunk, ha ot meterrol jonnek szembe, felreallunk. Szomszedokkal meterekrol par szot valtunk. Egyedul vasarol a parom.

Ha nem volna ilyen csodalatosan szep a videk, a regi hazak, sok vadallat, szurrealisnak nevezhetnenk.

Tudom, hogy a jot konnyu megszokni, de ugy erzem, Robinson es Pentek lettunk, es nem tudnek tobbe egy zsufolt utcan vegigmenni, pedig az az almom.

Nem ide vag, bocs.

2021. jan. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!