Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok ti kerültetek olyan...

Lányok ti kerültetek olyan ciki helyzetbe hogy látták valamelyik intim részeteket? Nagyon gáznak éreztétek?

Figyelt kérdés

Velem tegnap előtt történt tesiórán hogy kézenállásnál mondták hogy tűrjük be a pólónkat, de nekem nem volt rendesen betűrve, ugyhogy lecsúszott a pólóm. Persze volt rajtam melltartó, de így is elég gáz volt. Főleg hogy a pálya másik felén fiúk is voltak és szerintem látták...



16l



2020. nov. 29. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez kamu, mert online oktatás van már. Nincs tesi óra, sem iskola. 16 évesen már 9. vagy 10. es vagy, azoknak online oktatás van.
2020. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
77%
Hányadikos vagy kérdező?
2020. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a kérdező sokszor bukott, és 16 évesen még az általánost gyűri. :-)))


De szerintem sokkal valószínűbb, hogy a kérdező egy férfi, aki várja lányoktól a szaftos történeteket, mert erre veri ki magának.

Mint az a másik, aki arról kérdezi a kismamákat, hogy erotikusan ingerlő-e, amikor szopik a babájuk.

2020. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Golsmund, vagy a pelenkafétises, aki arra vár, hogy az anyukák mesélnek a fiaik pelenkabalesetéről...
2020. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
nem gaz, senkit nem erdekel.
2020. nov. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem nem történt ilyesmi....
2020. nov. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!